Raspberry Pi diagnostics sonuçları

Videoya baktım. Onu emülatör sayesinde yapıyorlar. Ona bakarsanız ben de DosBox emülatörü yükledim dos Games oynuyorum. Ayrıca videolar bile kasıyor neredeyse.

Ayrıca açtığım konudan saptınız. Sadece öneri almak için buraya geldim. Konuyu mahvettiniz. Şimdi de gidiyorsunuz.

Konuyu saptırdığım için, mahvettiğim için özür dilerim. Size gerekli önerileri yaptım ve şöyle olsa güzel olur dedim ve hemen tartışmayı başlattınız. Ama bunlar umrumda mı, hayır...

Mesela bir baba çocuğuna EBA için bilgisayar alacak, ben düşünmeden Pi 4 8 GB olan modelini önerirdim. Koruma kılıfı ile vs. 1000 lira falan oluyor sanırım. SD kartıda 64 GB'lık okuma yazma hızı yüksek olan bir şey alırsa bayağı iyi gider. Hem arada LoL ve CS:GO'da atabilirler :D
Ben sizin bu mesajınızı düzeltmeye çalıştım tartışma başlatmadım. Siz kabul etmediniz. Bende doğru olanı size göstermeye çalıştım.

Dostum USB bağlantısı ile karta bağlayacağın bir SSD ile ssd boot önerebilirim. Hafıza kartlarından aldığın hızdan çok daha performanslı hale geliyor. Nispeten yeni yeni geliştiriliyor ancak sonuçlar çok tatmin edici. Raspberry Pi USB boot olarak aratırsan fazlasıyla makale ve video karşına çıkacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan da bilgi sahibi olabilirsin.

Dostum USB bağlantısı ile karta bağlayacağın bir SSD ile ssd boot önerebilirim. Hafıza kartlarından aldığın hızdan çok daha performanslı hale geliyor. Nispeten yeni yeni geliştiriliyor ancak sonuçlar çok tatmin edici. Raspberry Pi USB boot olarak aratırsan fazlasıyla makale ve video karşına çıkacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan da bilgi sahibi olabilirsin.
Çok teşekkür ederim ama bunu denedim lakin başaramamıştım.

Son çıkan EEPROM güncellemesini yükleyip tekrar denemeni tavsiye ederim. Belki o zaman düzgün çalışabilir. Beta olduğu için kararlı davranamıyor anladığım kadarıyla.

Geri
Yukarı