Raspberry Pi Zero ile fotoğraf nasıl çekilir?

Teamwiever, Anydesk gibi kablosuz bağlantı uygulamalarında dosya transferi oluyor. Ya da tanıdığınızın Whatsapp'ına fotoğrafı atıp bilgisayardan Whatsapp Web ile giriş yapıp oradan da bakabilirsiniz.

Öncelikle cevaplayan herkese çok teşekkür ederim, fakat farklı bir sorun daha var, elimdeki Raspberry Pi Zero internete bağlanabilecek modüle sahip değil, ben elimdeki ESP8266'yı kullanarak bir düzenek oluşturmak istiyorum. Oluşturulan düzenek sayesinde rapberry Pi foro çekerken ESP de PC'ye aktarma görevini üstlenmeli, çok acil ihtiyacımız var bu projeye ve internette hiçbir kaynak yokne yapmamız gerekiyor.

@bados123

@iKayraOnur

@thebiscuit

Öncelikle cevaplayan herkese çok teşekkür ederim, fakat farklı bir sorun daha var, elimdeki Raspberry Pi Zero internete bağlanabilecek modüle sahip değil, ben elimdeki ESP8266'yı kullanarak bir düzenek oluşturmak istiyorum. Oluşturulan düzenek sayesinde rapberry Pi foro çekerken ESP de PC'ye aktarma görevini üstlenmeli, çok acil ihtiyacımız var bu projeye ve internette hiçbir kaynak yokne yapmamız gerekiyor.

@bados123

@iKayraOnur

@thebiscuit

ESP8266'yı Wi-Fi'ya bağlayabilirsen oradan FTP'yi yaparsın ben pek anlamıyorum.

Geri
Yukarı