Rastgele siteye tıklamak sorun olur mu?

Augustus Caesar

Decapat
Yer
Rome
Daha fazla  
Dün gece Steam'de bir sepet yaptım 120 TL bütçem vardı. Geriye 2 TL kalmıştı bende harcayayım dedim internette 2 TL Steam oyunları yazdım çıkan sitelere tıklıyorum falan işte. Bir site çıktı hatırlamıyorum uzantısını falan +18 fotoğraflar yer alıyordu görünce hemen çıktım. Bir şey olmuş mudur PC'ye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün gece Steam'de bir sepet yaptım 120 TL bütçem vardı. Geriye 2 TL kalmıştı bende harcayayım dedim internette 2 TL Steam oyunları yazdım çıkan sitelere tıklıyorum falan işte. Bir site çıktı hatırlamıyorum uzantısını falan +18 fotoğraflar yer alıyordu görünce hemen çıktım. Bir şey olmuş mudur PC'ye?

Öyle sitelerden olmaz.

Bir şey olmaz lakin diyelim ki 2TL'ye oyun verdiğini iddia eden bir siteye denk geldiniz. Hemen güvenip site içerisindeki bağlantıyı tıklayıp Steam şifrenizi mi girecektiniz?

Şanslısınız ki +18 bir site denk gelmiş.

Lütfen daha mantıklı hareket edin.

Bir şey olmaz lakin diyelim ki 2TL'ye oyun verdiğini iddia eden bir siteye denk geldiniz. Hemen güvenip site içerisindeki bağlantıyı tıklayıp Steam şifrenizi mi girecektiniz?

Şanslısınız ki +18 bir site denk gelmiş.

Lütfen daha mantıklı hareket edin.

Yok hocam hayır öneri anlamınıda yazılan yazılar olur ya
Onun gibi düşünün.
Oyunun adını alıp Steam'den sepete ekleyecektim bu kadar.

KVRT ile hızlı bellek taraması yapın, indirmeye gerek yok yalıtılmış sekme alanından sızabilecek zararlılar var. Genelde reklam zararlıları olur, bellek taramasında ortaya çıkarlar.

Geri
Yukarı