RAT indirilmediği halde birisi Discord tokenimi buldu

hanzos

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar, bir sorum var Discord'dan bir arkadaş ile konuşuyordum bana her zaman dosya, görsel, txt gibi dosyalar atıyordu ama hiçbirini bilgisayarıma kaydedetmedim. Discord üzerinden görüntüledim indirmemi istiyordu ama indirmedim bugün ise bana Discord tokenimi attı ondan veya başkalarından gelen bir dosyayı indirmememe rağmen.

1697467113630.png

Baktığımda gerçekten benim tokenimdi şifremi vs değiştirdim ama gene de korku var. Sizce farklı bir method ile bakmıştır yokta görsel ile RAT atanlardan mı :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşına sert bir dil ile bu tür şakaları sevmediğini engelleyeceğini vs yaz yoksa ileride şaka kanka diye hesabını da alır çok uğraşır seninle.

Nasıl aldığı hakkında hiçbir fikrim yok, öyle hiçbir şey olmadan token alınabiliyor olsaydı ünlü Discord sunucuları ayakta olmazdı.

Olabilir ama pek sanmam bence yeni DC hesapı açın DC de çok birşeyiniz yoksa en iyisi.

Token falan kolay işler.
Arkadaşı engelle rahatta kal şifreni e-posta adresini değiştir telefon numaranıda hesaptan sil.
Kendisini de reportla kişisel bilgileri ele geçirmekten.
Hiçbir sistem güvenli değildir ve mutlaka açık olabilir bulunamazlık diye bir şey yoktur iyi günler.

Şifre değiştirilince token değişiyor. Ama RAT veya başka bir yolla yapıyorsa pek bir anlamı yok.

Bu arada dosya indirmesen bile eğer ki script tabanlı çalışan kodlar ya da dosyalar attıysa o şekilde de elde edebilir. En azından ben öyle biliyorum

Arkadaşlar sorunu hallettim çocukla bir forumdan tanışmıştım forumun kurucusu ile arkadaşım o yüzden forumdan ipni ve mailini öğrenir siber suçlara başvururum gibisinden tehdit ettim ve hemen öttü Discord idleri ile token öğreniliyormuş fakat baş kısmıymış yani sorun yok.

Selam arkadaşlar, bir sorum var Discord'dan bir arkadaş ile konuşuyordum bana her zaman dosya, görsel, txt gibi dosyalar atıyordu ama hiçbirini bilgisayarıma kaydedetmedim. Discord üzerinden görüntüledim indirmemi istiyordu ama indirmedim bugün ise bana Discord tokenimi attı ondan veya başkalarından gelen bir dosyayı indirmememe rağmen.

Eki Görüntüle 1979590

Baktığımda gerçekten benim tokenimdi şifremi vs değiştirdim ama gene de korku var. Sizce farklı bir method ile bakmıştır yokta görsel ile RAT atanlardan mı :D

Tokenin baş kısmı aynı oluyor hepsinde aynı mı bilmiyorum.

Arkadaşlar sorunu hallettim çocukla bir forumdan tanışmıştım forumun kurucusu ile arkadaşım o yüzden forumdan ipni ve mailini öğrenir siber suçlara başvururum gibisinden tehdit ettim ve hemen öttü Discord idleri ile token öğreniliyormuş fakat baş kısmıymış yani sorun yok.

Yok öyle dünya, kimse ID'den token bulamaz. İddia ediyorsa da yalandır.

Geri
Yukarı