RAT remote Access trojan şüphesi

TSM_KARAM

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i9 9900k Ram:Kingston DDR5 128GB(4x32GB) 5200MHz CL40 EkranKartı:
PNY NVIDIA QUADRO RTX 6000 24GB GDDR6 384BİT (VCQRTX6000-P arçelik kasa
Hey arkadaşlar donoreium adında RAT bir oyunun hilesini indirirken bulaştı virüsü Defender görmezden geldi 1 gün sonra %appdata% ya girdiğimde PC'min ismi, ne ait klasör ve ZIP dosyası buldum içine girdiğimde.

System features passwords Google cookies email addresses bu tür dosyalara rastladım sonra bunun bir tür RAT olduğunu öğrendim ve hesap, ne kadar şifre olup olmayanları değiştirdim ve aynı o bilgisayarda format USB'si oluşturdum şu an sorunsuz kullanıyorum. Hala içimde bir şüphe var acaba flash belleğe bulaşmış olabilir mi? Virüs enjekte olurken hiç takmadım sadece ISO dosyasını yazdırmak için kullandım.

Sizce bir sorun olur mu?

Ayrıca bu kişinin Telegram adresi ve ismi log dosyasında rastladım şu an KVRT ve emsisoftemegncyvirusremoval ile tarattım bir şey çıkmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hey arkadaşlar donoreium adında RAT bir oyunun hilesini indirirken bulaştı virüsü Defender görmezden geldi 1 gün sonra %appdata% ya girdiğimde PC'min ismi, ne ait klasör ve ZIP dosyası buldum içine girdiğimde.

System features passwords Google cookies email addresses bu tür dosyalara rastladım sonra bunun bir tür RAT olduğunu öğrendim ve hesap, ne kadar şifre olup olmayanları değiştirdim ve aynı o bilgisayarda format USB'si oluşturdum şu an sorunsuz kullanıyorum. Hala içimde bir şüphe var acaba flash belleğe bulaşmış olabilir mi? Virüs enjekte olurken hiç takmadım sadece ISO dosyasını yazdırmak için kullandım.

Sizce bir sorun olur mu?

Ayrıca bu kişinin Telegram adresi ve ismi log dosyasında rastladım şu an KVRT ve emsisoftemegncyvirusremoval ile tarattım bir şey çıkmadı.

Hile kullanmanın cezası :) Format at geç

Sorun olacağını sanmam. Formattan sonra bir de Malwarebytes veya ESET ile bilgisayarınızı taratın, açık kalsın. Malwarebytes indirirseniz açık bırakın hem arkada bilgi sızdırmaya çalışırsa bir uygulama engeller, ESET'te bu var mı bilmiyorum.

Hile kullanmanın cezası :) Format at geç
Yok Usta Tövbe Ettim Bidiha Hile Mile Yok Varsa Yoksa Bilek Hilesi Bundan Sonra :D

Sorun olacağını sanmam. Formattan sonra bir de Malwarebytes veya ESET ile bilgisayarınızı taratın, açık kalsın. Malwarebytes indirirseniz açık bırakın hem arkada bilgi sızdırmaya çalışırsa bir uygulama engeller, ESET'te bu var mı bilmiyorum.
KasperSkyVirusRemovalTools ile tarattım Bişey Bulamadı

@TSM_KARAM siz bir de Malwarebytes ile taratın, tek bir tanesi illaki bulacak diye bir şey yok. Tarama bittikten sonra da kullanırken 1 veya 2 gün falan açık bırakın, bir veri aktarımı olursa sızıntı olarak engellesin ve bildirsin hem.

Şuan İndirdim Kuruluyor
Ekran Alıntısı.JPG

Bilgisayar Değerleri Şu Şekilde Zaten Bunlardan dolayı şüpheleniyorum HDD Aşırı Yuksek

Yok usta tövbe ettim bidiha hile mile yok varsa yoksa bilek hilesi bundan sonra :D

Kasperskyvirusremovaltools ile tarattım bir şey bulamadı.

Hile ile zaten oyunun tadı kalmıyor ki hocam hem milleti sinir ediyorsunuz hem de böyle saçma riskler alıp sorunlar yaşıyorsunuz. Offline oyunlarda hile kullanılmasına bir şey demem eyvallah ama Online oyunlarda gerçekten oyunun içine ediyorlar. Sisteme kaspersy Free kurun taratın kaspersy en iyisidir.
Birdahada hile kullanmamaya çalışın. İyi sosyaller.

KasperSky İle Tarattım Bi Sorun Çıkmadı MalwareBytes ile deniyorum şuan

Ekran Alıntısı.JPG
Bunun Gerçekten Taradığına Eminmiyiz Yapmacık geldi biraz

Kaspersky İle Tarattım bir Sorun Çıkmadı Malwarebytes ile deniyorum şu an

Kaspersy de bir şey çıkmadı ise Malwarebytes ile uğraşma boşuna zaten Malwarebytes virüs olmayan şeyleri dahi virüs olarak gören bir anitvirüs benim için başarısızlar listesinde Malwarebytes bir ESET bir kaspersy etmez

Yinede Deneyelim belki bişeyler bulur.

Şuan 1 Tane Buldu Malwerbytes Logosu Kırmızı Oldu

250 bin öğe içinden bulundu

bittorrentinstaller.exe yi virüs kabul etti ??

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı