RAT virüsü nasıl temizlenir?

Kowi

Hectopat
Kısa keseceğim Discord üzerinden RAT yedim exe yi indirmeden önce Kaspersky ile 5 defa taradım herhangi bir virüs tespit etmedi uygulamayı açtıktan sonra da tam tarama yaptım gene tespit etmedi RAT yediğime eminim bulaştıran kişi formatla gitmeyeceğini söylüyor anti virüs programları algılamıyor ne yapmam lazım?

İnternette çoğu kişi formatla temizlenmiyeceğini yazmış gideceğinden emin misiniz
Format ve sıfırlamak farklı şeyler
Biri temiz kurulum yapmak biri Windows üzerinden sıfırlamak.
Format atarsanız gidecektir ki karşıda ki kişi bilgisiz veya korkutmak amaçla yapmış formatla her şey gider.

Nasıl eminsiniz olduğuna?
ESET ile tarama yapın.

Kısa keseceğim Discord üzerinden RAT yedim exe yi indirmeden önce Kaspersky ile 5 defa taradım herhangi bir virüs tespit etmedi uygulamayı açtıktan sonra da tam tarama yaptım gene tespit etmedi RAT yediğime eminim bulaştıran kişi formatla gitmeyeceğini söylüyor anti virüs programları algılamıyor ne yapmam lazım?
Virüs olduğunu nasıl anladınız? Anormal ne yaşandı?

Virüs olduğunu nasıl anladınız? Anormal ne yaşandı?
Kişisel bilgilerim ellerinde rat olduğu bariz

Format ve sıfırlamak farklı şeyler.
Format atarsanız gidecektir ki karşıda ki kişi bilgisiz veya korkutmak amaçla yapmış formatla her şey gider.

ESET ile tarama yapın.

ESET ile taradım gene bulamadı.

Format ve sıfırlamak farklı şeyler.

ESET ile tarama yapın.

8 GB'lık flash bellek bulamadım yarın satın alacağım. RAT virüsü tam olarak nelere erişebilir ekranımı görebilir mi mesela.

Son düzenleme:
Kişisel bilgilerim ellerinde RAT olduğu bariz.

ESET ile taradım gene bulamadı.

8 GB'lık flash bellek bulamadım yarın satın alacağım. RAT virüsü tam olarak nelere erişebilir ekranımı görebilir mi mesela.

Ekranını görebilir, ekranını ve bilgisayarı kapatabilir, bilgisayarı kontrol edebilir aynı TeamViewer gibi.
Bu videoyu izlemeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı