Raunt vs doping hafıza

Arda Solmaz

Centipat
Görsel hafızam iyidir, kendimi övmek istemem fakat zeki bir bireyimdir ama temelim çok zayıf sayısalda çok taşınma vs aile durumları falan oldu o yüzden sayısala pek kafa yoramadım. Lise de ise temel yok diye sözel geçtim. Fakat gitmek istediğim bölüm sayısalda yer alıyor. Kitaplarla çalışıyorum matematiği anlıyorumda fakat bir süre zarfından sonra sıkıyor sürekli aynı sayfaya bakmak. Kesin karar verdim bu eğitimlerden yararlanacağıma. Fakat ikisi arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

İkisi de bomboş işler. Ha katkısı oluyor mu elbet oluyor ama gerek yok. Dershaneye gitmeyen, okul kursuna gitmeyen ve sadece test çözen kuzenim vardı kendisi Bahçeşehir Üniversite'sini tam burslu kazandı şuan Sosyoloji 3. sınıf. Her şey sende bitiyor.

Kitaplar sıkıyorsa online dersler de sıkacaktır. Tavsiyem bu tip kurslara yazılmamanız ama sizin tercihiniz tabi. Antrenmanlarla Matematik setini öneririm. 4 kitaptı sanırsam. Tabi temeliniz yoksa diye söylüyorum, temeliniz varsa üniversite matematik kitaplarını bilemem. Benim zamanımdaki sistemle aynı değil artık :)

Kitaplar sıkıyorsa Online dersler de sıkacaktır. Tavsiyem bu tip kurslara yazılmamanız ama sizin tercihiniz tabii. Antrenmanlarla matematik setini öneririm. 4 kitaptı sanırsam. Tabi temeliniz yoksa diye söylüyorum, temeliniz varsa üniversite matematik kitaplarını bilemem. Benim zamanımdaki sistemle aynı değil artık :)

:) temelim olmadığı için antrenmanlarla matematik ile başladım zaten. Fakat çok fazla antrenman çözdürüyor o biraz baydı. Diğer kitaplarda bu kadar bayma olmuyor.

Geri
Yukarı