Rav virüsünden nasıl kurtulunur?

PC'me bilmediğim şekilde kurulmuş kaldıramıyorum. Avastcleaner da çalışmadı. Nasıl kurtulacağım bu lanet şeyden? Arkada mining yapıyor. Mwb bulamadı.

Bu forumun sponsor olduğu Kaspersky diye bir virüs programı varmış, ben de normalde hiçbir şey kullanmıyorum ama siz bir deneyin bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'me bilmediğim şekilde kurulmuş kaldıramıyorum. Avastcleaner da çalışmadı. Nasıl kurtulacağım bu lanet şeyden? Arkada mining yapıyor. Mwb bulamadı.
Malwarebytes kullan çok etkili oluyor onun dışında ekran kartı sürücünü silip geri yüklemeyi deneyebilirsin fakat bunu bilgisayardan virüsü tamamen temizledikten sonra yap ve onun için de belirli uygulamalar var Malwarebytes gibi.

İşletim sistemin windows ise Güvenli Moddan başlatıp bir virüs taraması yap windows defender ile eğer yinede bir çözüm elde edemediysen format şart olabilir.

İşletim sistemin Windows ise Güvenli Moddan başlatıp bir virüs taraması yap Windows Defender ile eğer yine de bir çözüm elde edemediysen format şart olabilir.

Daha cumartesi formatladım bir daha uğraşmak gerçekten istemiyorum. İnşallah çözülür.

Malwarebytes kullanın.

Bitdefender ile tarayın.

Denerim.

Geri
Yukarı