Ravantivirus kaldırma

VolkanSener

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX B250F GAMING Anakart
Intel i5 6500 İşlemci
XPG 8x2 GB Ram
GTX 1060 6 GB Ekran Kartı
1TB M2 SSD
500GB SATA SSD
Bilgisayara crack oyun indirirken bu program indi Denetim Masası ve program kaldırda görünmüyor. Ek olarak program kaldırma uygulamaları da indirdim ama işe yaramadı. Diskten silmeye çalışınca da bu resim çıkıyor.

1649839489580.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayara crack oyun indirirken bu program indi Denetim Masası ve program kaldırda görünmüyor. Ek olarak program kaldırma uygulamaları da indirdim ama işe yaramadı. Diskten silmeye çalışınca da bu resim çıkıyor.

Eki Görüntüle 1358478
Geçen memu indirirken banada yüklü geldi , ne siliniyor ne kapatılabiliyor. Ben bilgisayarı sıfırladım ayarlardan sonra düzeldi.

Revo Uninstaller Pro ile zorla kaldır seçeneği ile kaldırabilirsiniz üstelik temiz silme işlemi yapıyor kayıt defteri girdilerini de siliyor programla alakalı bir şey varsa.

Eki Görüntüle 1358478
Geçen cheat engine indirdim ve aynı program banada geldi sildim kaspersky indirip taradım ama emin olamadım o yüzden bugün format atacağım bence virüs silmekle hiç uğraşma format at

Hepinize teşekkürler zaman ayırdığınız için çözdüm. Disk PC'yi yeniden başlattım henüz kendi açılmadan sildim oldu.

Geri
Yukarı