Giyim Ray-Ban polarize güneş gözlüğü 2600 TL

Trendyol satıyor, şu anda kupon kampanyası aktif. Kuponu aktif ettiğinizde 2600 TL civarına düşüyor bence değerlendirilir.

@MidI0ck beğenmeme sebebinizi sorabilir miyim acaba.

Birkaç gün önce aldım şu an gözümde. Öneririm kesinlikle.

Nasıl bir olayı olmasını bekliyorsunuz? Fiyat belli, bu fiyat bandına kadar alınabilecek ürünler belli. Sonuçta bu gözlüğü taktığınızda sizi supermana dönüştüremez.
Forumda garip bir kitle var. Vizontele’de ki televizyon sahnesine benziyor. (Peki Zeki Müren’de bizi görecek mi sahnesine) bir üründen ne bekliyorlar anlamadım açıkcası. Beğenmemek için beğenmedim atıyor veya farklı gözükmeye çalılmak için mi yapıyor anlamadım doğrusu. Gözlüğe gelince mi marka sevdalısı olunuyor. Çoğunun kullandığı eşyalara baksak markadır ama. Atıyorum nasıl ayakkabıda vb. Giyim kuşamda - elektronik eşyalarda marka alıyorsanız iyi diye. Bu gözlükte gayet güzel bir gözlük için önereyim dedim. 200-300 TL fiyat çapında ya da çakma olan gözlüklerde var ama göz sağlığınız için ne kadar mantıklı olur bilemem. Ayrıca gözlük esnetik, konfor ve cam kalitesi olarakta gayet başarılı bir ürün.

Forumda garip bir kitle var. Vizontele’de ki televizyon sahnesine benziyor. (Peki Zeki Müren’de bizi görecek mi sahnesine) bir üründen ne bekliyorlar anlamadım açıkcası. Beğenmemek için beğenmedim atıyor veya farklı gözükmeye çalılmak için mi yapıyor anlamadım doğrusu. Gözlüğe gelince mi marka sevdalısı olunuyor. Çoğunun kullandığı eşyalara baksak markadır ama. Atıyorum nasıl ayakkabıda vb. Giyim kuşamda - elektronik eşyalarda marka alıyorsanız iyi diye. Bu gözlükte gayet güzel bir gözlük için önereyim dedim. 200-300 TL fiyat çapında ya da çakma olan gözlüklerde var ama göz sağlığınız için ne kadar mantıklı olur bilemem. Ayrıca gözlük esnetik, konfor ve cam kalitesi olarakta gayet başarılı bir ürün.
Haklısınız. Üründe gayet güzel zaten. Ray-Ban sırf "marka sevdası işte" damgası vurulacak ürünlerde çıkartmıyor. Gayet güzel ürünleri var ve gözlük için çokta uçuk olmayan bir fiyat bandı. Bende Andy 4202 kullanıyorum gayet memnunum.

Herhangi bir olayı var mı? Yoksa dümdüz güneş gözlüğü mu?😀 Bu marka sevdası milleti bayağı enayi yerine koyuyor.

Gerçekten bu yorumu yazabildin mi? Herhangi bir olayı var mı gibi bir de gülerek yazmış, sana anlatayım anla diye.

Gözlüklerde, UV400 koruması önemli. Lens kalitesi önemli! Raybanı üreten firma, kimmiş bir öğren bakalım. Kalite garanti ediliyor RAY BAN tarafından. Göz rahatsızlıklarına sahip olmak istiyorsan pazardan 20 liraya güneş gözlüğü alabilirsin, denemesi 20 lira. Hastanelere düştüğünde marka mı enayilik mi o zaman sen anlarsın sen mi enayisin yoksa markaya para verenler mi enayi.

Aynı ürünü aldım, kullanıyorum. Fiyatı uygun, dileyen boynerden de 3500 tl ye alabilir aynısını.

Gerçekten bu yorumu yazabildin mi? Herhangi bir olayı var mı gibi bir de gülerek yazmış, sana anlatayım anla diye.

Gözlüklerde, UV400 koruması önemli. Lens kalitesi önemli! Ray-Ban'ı üreten firma, kimmiş bir öğren bakalım. Kalite garanti ediliyor ray ban tarafından. Göz rahatsızlıklarına sahip olmak istiyorsan pazardan 20 liraya güneş gözlüğü alabilirsin, denemesi 20 lira. Hastanelere düştüğünde marka mı enayilik mi o zaman sen anlarsın sen mi enayisin yoksa markaya para verenler mi enayi.

Aynı ürünü aldım, kullanıyorum. Fiyatı uygun, dileyen boynerden de 3500 TL'ye alabilir aynısını.

Hala 2.5k edeceğini sanmıyorum.😀

Hocam Sunglass Hut veya Ray-Ban mağazası dışından Ray-Ban almanızı önermem. Müşteri temsilciyle görüştüğümde bu mağazalar dışında garanti ve ürün desteği sağlamıyorlar demişti. Ürünün orijinalliğini de onaylamıyorlar. Düşünüp alın.

Rayban müşteri hizmetleri ile görüştüğünüze emin misiniz? Yetkili satıcıların kaşeleri olduğu sürece ve fatura olduğu sürece garanti kapsamına girer. Yetkili satıcılar sahte satamaz, Trendyol yetkili bir satıcı ile çalışıyor şuan.

Geri
Yukarı