Çözüldü Ray Tracing Minecraft için hangi sürüm alınmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
Daha önce de konular açılmış lakin bana link olarak atabilir misiniz? Yanlış bir sürümü almak istemiyorum. Survivor Mod'da oynayabilecek miyim RTX'i?

Çözüm
RTX sadece Windows 10 Edition da aktif edilebiliyor. Microsoft Store'den alırsanız doğru sürümü alırsınız.

Ekran Görüntüsü (859).png
Minecraft'ı RTX teknolojisiyle oynamak istiyorsan Windows 10 Edition'u microsoft store'dan satın alman lazım fiyatı da yanlış hatırlamıyorsam 76 TL civarı birşeydi. Satın aldıktan sonra xbox insider hub diye bir uygulamayı indirdikten sonra oradan minecraft rtx betaya katılman lazım. Youtube'da daha detaylı videolar var oradan bakabilirsin. Ve hayır sadece belirli haritalarda RTX ile oynayabilirsin.

Minecraft'ı RTX teknolojisiyle oynamak istiyorsan Windows 10 Edition'u Microsoft Store'dan satın alman lazım fiyatı da yanlış hatırlamıyorsam 76 TL civarı birşeydi. Satın aldıktan sonra Xbox Insider Hub diye bir uygulamayı indirdikten sonra oradan Minecraft RTX betaya katılman lazım. YouTube'da daha detaylı videolar var oradan bakabilirsin. Ve hayır sadece belirli haritalarda RTX ile oynayabilirsin.

Hocam her haritada açılmıyor mu? Emin misiniz?

Minecraft rtx betaya katılman lazım.
Beta'dan çıkmış olması lazımdı emin değilim.
Onu aldıktan sonra başka bir DLC benzeri ürün almam gerekecek mi?
Hayır oyunun kendisinde o özellik var ancak şu an her dünya da RTX açılmıyor diye hatırlıyorum. Market de RTX dünyalar var sadece onlarda oynanabiliyordu. Şu an değiştiyse bilmiyorum.
RTX on bir şekilde Survivor oynamamın bir yolu yok mudur?
Java versiyonunu alıp shaderpack kurabilirsiniz. O zaman da RTX havası veriyor.

Beta'dan çıkmış olması lazımdı emin değilim.

Hayır oyunun kendisinde o özellik var ancak şu an her dünya da RTX açılmıyor diye hatırlıyorum. Market de RTX dünyalar var sadece onlarda oynanabiliyordu. Şu an değiştiyse bilmiyorum.

Java versiyonunu alıp shaderpack kurabilirsiniz. O zaman da RTX havası veriyor.
Teşekkürler hocam bilgilendirme için. ShaderPack ile oynuyordum lakin bir RTX değil gibi. Ama bilgileriniz için minnettarım.

Geri
Yukarı