Razador RMX-01 tiger mouse alınır mı?

Bütçe
250

Mr Casanova

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcısı
Sizce alınır mı arkadaşlar özelliklerine bakacak olursak iyi gözüküyor 100TL'lik bir mouse 1000HZ yenileme hızı ve 7200DPI veriyor sizce kaliteli midir?

Bunun haricinde mouse önermek isterseniz mouse de önem verdiğim özelllikler;

• 1000HZ yani 1ms tazeleme hızı.
  • Örgü kablo – altın USB.
  • En az 5000DPI.
  • Çok büyük değil çok küçük değil aynı zamanda ağır olmamalı hafif tercih ederim.
  • RGB çok önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce alınır mı arkadaşlar özelliklerine bakacak olursak iyi gözüküyor 100TL'lik bir mouse 1000Hz yenileme hızı ve 7200DPI veriyor sizce kaliteli midir?

Bunun haricinde mouse önermek isterseniz mouse de önem verdiğim özelllikler;

• 1000Hz yani 1ms tazeleme hızı.
  • Örgü kablo – altın USB.
  • En az 5000DPI.
  • Çok büyük değil çok küçük değil aynı zamanda ağır olmamalı hafif tercih ederim.
  • RGB çok önemli değil.

Şu an o fareyi kullanıyorum. Razador RMx 01 tiger modelini. Kesinlikle alınır. Malzeme kalitesinden tutun ergono misine misine kadar harika bir mouse. Ayrıca kendi kontol yazılımı da var. Makro atayabiliyor ve DPI ayarı yapabiliyoruz. 4 farklı RGB modu var. 2 yıl garantili şekilde geldi. Böyle güzel özellikler barındıran bir mouse nasıl sadece 100 lira olabiliyor, anlamıyorum. Kalitesi, 200-300 liralık mouselerle yarışıyor.

Not: Mouse'nin RGB'leri, el ile kapanmıyor. RGB ayarı mouse üzerindeki tuşlarla yapılıyor. 7 adet tuşu var. Bu tuşların ne yapacağını, yazılım üzerinden ayarlayabiliyoruz.

Not2: Mouse hafif değil. El yormayan ve 'ben mouse tutuyorum' dedirten çok iyi ayarlanmış bir ağırlığı var.

Normalde bir ürünü bu kadar fanboyluk derecesinde övmem ama, öylesine aratıp baktığımda, 'alınmaz' dendiğini görmek, beni biraz sinirlendirdi. Bilmediği şeyler hakkında ne kolay yorum yapıyor milletimiz.

Aynı mouseu kullanıyorum yaklaşık 2 ay oldu ve her şeyinden memnunum malzeme kalitesi RGB'si gayet güzel mouseda 7 tane tuş var ve kendine özel uygulaması var yüklerken biraz zorlandım ama uygulamayı yüklemeni öneririm çünkü her şeyi detaylı bir şekilde ayarlayabiliyorsun.

Aynı mouseu kullanıyorum yaklaşık 2 ay oldu ve her şeyinden memnunum malzeme kalitesi RGB'si gayet güzel mouseda 7 tane tuş var ve kendine özel uygulaması var yüklerken biraz zorlandım ama uygulamayı yüklemeni öneririm çünkü her şeyi detaylı bir şekilde ayarlayabiliyorsun.
Kanka yazılımını bulamıyorum sitesi kalkmış bana atar mısın rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı