Çözüldü Razer Barracuda X 7.1 nasıl aktif edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hesef

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, Razer Barracuda X modelini aldım ancak forumda bazı yerlerde gördüğüm kadarıyla 7.1 ve THX gibi bir şeyler varmış bunlar tam olarak nedir? Valo vs. için kullanacağım için 7.1'i nasıl aktif edebilirim? Ayrıca şarj vs. görmek için hangi programı yüklemem gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Bunu indir.
Sonra kutudan sana bir kart gelecek teşekkür kartı benzeri bir şey çıkacak onun üstünde gri bir kısım var yavaşça parayla kazın oradan çıkan kodu uygulamaya gir.
Kart böyle.

dwmq37n4q5f61.jpg

İnternetten referans olarak attım size.
Hocam neyin ne olduğunun farkındasınız o yüzden açıklama yapmayacağım. İki kulaklıkta sizi memnun edeceği için Wireless özgürlüğü için ben Barracuda'yı tercih ederim. Biraz daha iyi ses kalitesi çok fark yaratmaz ancak kablosuz olması çok fark yaratır. Şahsen ben farede da Basilisk X kullanıyorum, bu ikiliden sonra hayatta kabloluya dönmem.

Evet haklısınız aslında siz 7.1'i aktif edebilmiş miydiniz.

Bunu indir.
Sonra kutudan sana bir kart gelecek teşekkür kartı benzeri bir şey çıkacak onun üstünde gri bir kısım var yavaşça parayla kazın oradan çıkan kodu uygulamaya gir.
Kart böyle.

Eki Görüntüle 1350441

İnternetten referans olarak attım size.

Hocam bende kulaklık var fakat bu kart yok seri numarasını mail olarak Razer'e atsam dönüş yaparlar mı bu kod olmadan kullanılmaz mı 7.1

Hocam bende kulaklık var fakat bu kart yok seri numarasını mail olarak Razer'e atsam dönüş yaparlar mı bu kod olmadan kullanılmaz mı 7.1
Dostum selam, kutu içinden o kod çıkmıyor zaten. Ürünü razer profiline kaydedince kod veriyor. Ben onsuz kullanıyorum bir ekesikliğini hissetmedim.

Dostum selam, kutu içinden o kod çıkmıyor zaten. Ürünü Razer profiline kaydedince kod veriyor. Ben onsuz kullanıyorum bir ekesikliğini hissetmedim.

Evet benim de dikkatimi çekti yazılımı kurmayıp ses katıyla bağlayınca da sağ sol ayrımı yapabiliyordum yazılımla çok farklı şeyler olabilir diye düşündüm.

@Hesef hocam thx, 7.1 falan hiç anladığım konular değil de, play station 5 için almayı düşünüyorum. basit hikaye oyunları (gow, last of us, rdr2 vs) sizce bunlar için aldıktan sonra extra kurulum yapmaya gerek var mı? tak ve çalıştır yapsam çok şey kaybeder miyim?

@Hesef hocam thx, 7.1 falan hiç anladığım konular değil de, play station 5 için almayı düşünüyorum. basit hikaye oyunları (gow, last of us, rdr2 vs) sizce bunlar için aldıktan sonra extra kurulum yapmaya gerek var mı? tak ve çalıştır yapsam çok şey kaybeder miyim?
Ben tak çalıştır kullanıyorum pek bir kayıp yok bence.

Merhabalar, Razer Barracuda X modelini aldım ancak forumda bazı yerlerde gördüğüm kadarıyla 7.1 ve THX gibi bir şeyler varmış bunlar tam olarak nedir? Valo vs. için kullanacağım için 7.1'i nasıl aktif edebilirim? Ayrıca şarj vs. görmek için hangi programı yüklemem gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.
merhaba konuya biraz direk daldım kusura bakmayın ama bende bu kulaklığı alıcam ve 7.1 özelliğini aktifleştirmek istiyorum fakat Razer Thx spatial audio uygulaması sitesinde yalnızca windows 10 64bit ile çalışır yazıyor benim bilgisayarım windows 11 uygulama sıkıntı çıkarırmı

merhaba konuya biraz direk daldım kusura bakmayın ama bende bu kulaklığı alıcam ve 7.1 özelliğini aktifleştirmek istiyorum fakat Razer Thx spatial audio uygulaması sitesinde yalnızca windows 10 64bit ile çalışır yazıyor benim bilgisayarım windows 11 uygulama sıkıntı çıkarırmı
Hocam garanti vermeme ancak büyük ihtimal ile çıkarmaz. Elimde W11 cihaz olamdığı için deneyemiyorum hocam kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı