Razer Barracuda X 7.1 Wireless kulaklık 950TL!

• Konuyu başlatan WTC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 104
  • Görüntüleme 13B
Merhaba arkadaşlar, geçen gün İtopya'da R7 5800X işlemcinin indirimi için konu açmıştım. İndirim hala devam ediyor. Fakat gözüme bugün de wireless kulaklık takıldı. Piyasada 1.600TL'ye satılan Razer Barracuda X kulaklığı 950TL'den satılıyor. Kablosuz kulaklık arayanların kesinlikle kaçırmaması gereken bir fırsat. Bu rakamlara kablosuz kulaklık artık bulunmuyor. Ürünün yorumlarına baktığım kadarı ile kullananlar gayet memnun. Ses kalitesi bayağı iyiymiş. Fakat mikrofonu biraz kötü diyorlar. Siz kendi rahatınıza bakın, cefasını karşısı çeksin :) Yani mikrofonun kristal gibi olmasının sizin için önemi yoksa, direkt alın geçin. Bir arkadaşım kullanıyor ve sesi fena gelmiyor. Çokta kötü denemez. Gayet güzel iş görüyor. Fırsatı değerlendirmek isteyen arkadaşlar için link bırakıyorum. İndirimin bitmesine 20 saat kadar kaldı. Aklınızda bulunsun.

Estetik durmuyor. Ben kısa mikrafon seviyorum.

Estetik durmuyor. Ben kısa mikrofon seviyorum.
Bu zamanda ürün estetiğine değil cebin estetiğine bakılıyor :) Ürün alırken ekonomi yüzünden görünüşü seçecek lüksümüz kalmadı maalesef.
Sizlerde dip ses sorunu oldu mu acaba?
Bende dip ses sorunu var. Wireless modda %60'dan yukarısı Full dip ses...
Bunu nasıl çözeceğiz. Cihaz mı arızalı?
Ben de dip ses problemi yaşamıyorum. Çıt bile çıkmıyor. Bağlantı yöntemiyle ilgili sorun olabilir. Kablolu veya kablosuz bütün bağlantı yöntemlerini deneyin.

Son düzenleme:
Bu zamanda ürün estetiğine değil cebin estetiğine bakılıyor :) ürün alırken ekonomi yüzünden görünüşü seçecek lüksümüz kalmadı maalesef.

Ben de dip ses problemi yaşamıyorum. Çıt bile çıkmıyor. Bağlantı yöntemiyle ilgili sorun olabilir. Kablolu veya kablosuz bütün bağlantı yöntemlerini deneyin.

Kablolu PC de çalışmadı. Telefona bağlayabildim kablo ile. Kablo ile telefonda dip ses sorunu yok.

Wireless modda telefonda da PC dede dip ses sorunu var.
Ben yaşamıyorum bu tarz bir sorun. Hangi arayüzle bağladınız bilgisayara?

İsterseniz garantiye gönderin. Değişim sağlarlar.

Aldığım mağaza ile iletişim kurdum arena bilgisayara gonderin ya da bize gonderin biz arenaya gonderelim dedi. Ben direkt arenaya yollayacağım.
Rapor hazırlanması gerekiyormuş. Onu da sordum 20 günde anca olur dedi arena bilgisayar. Şimdi süre geçtiği için değişim yapmıyoruz falan diye bir sıkıntı cıkarmaz umarım mağaza. Şanssızlık her yerde beni buluyor çünkü. Şimdi rapor çıksada değişim yapamayız ürün parasını yollayalım derlerse o zaman sinirlenirim işte. Çünkü şu an aldığım fiyattan daha pahalı. Bir daha almak istesem o fiyattan alamayacağım.

Son düzenleme:
Aldığım mağaza ile iletişim kurdum arena bilgisayara gonderin ya da bize gonderin biz arenaya gonderelim dedi. Ben direkt arenaya yollayacağım.
Rapor hazırlanması gerekiyormuş. Onu da sordum 20 günde anca olur dedi arena bilgisayar. Şimdi süre geçtiği için değişim yapmıyoruz falan diye bir sıkıntı cıkarmaz umarım mağaza. Şanssızlık her yerde beni buluyor çünkü. Şimdi rapor çıksada değişim yapamayız ürün parasını yollayalım derlerse o zaman sinirlenirim işte. Çünkü şu an aldığım fiyattan daha pahalı. Bir daha almak istesem o fiyattan alamayacağım.
Arena'ya durumu izah edin. Değişim istiyorum diye. Bence yardımcı olurlar fazla uzun sürmez diye tahmin ediyorum. Ben gönderdim bir iki gün sonra değiştirdiler.

Kalır mı stok bu fiyata tabii.

1652690109540.png

Arena'ya durumu izah edin. Değişim istiyorum diye. Bence yardımcı olurlar fazla uzun sürmez diye tahmin ediyorum. Ben gönderdim bir iki gün sonra değiştirdiler.

Bunu içerisinde arızaları yazdığım kağıda mı eklemeliydim hocam. Değişim istediğimi yazmadım kağıda ya, sadece arızayı yazmıştım... Değişim istediğimi nasıl belirteceğim şimdi tekrardan?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı