Razer Barracuda X alınır mı?

kyaaaa

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
2022 model bu. 50 saat süresi var deniyor ama kullanımına göre artıp azalır haberin olsun. Benim bazen 2 hafta şarja takmadığım olmuştu. Bluetooth da daha az güç tüketiyor, bir de mikrofon kullanılmadığında. Ancak günlük 5-6 saat oyun oynama ve Discord kullanmada 1 haftayı rahat çıkarır. Fiyatı sana uygun geldiyse pişman olmazsın.

2022 model bu. 50 saat süresi var deniyor ama kullanımına göre artıp azalır haberin olsun. Benim bazen 2 hafta şarja takmadığım olmuştu. Bluetooth da daha az güç tüketiyor, bir de mikrofon kullanılmadığında. Ancak günlük 5-6 saat oyun oynama ve Discord kullanmada 1 haftayı rahat çıkarır. Fiyatı sana uygun geldiyse pişman olmazsın.

peki oyun için önerir misiniz ? cs-go, valorant veya fps oyunlarında iyi mi ? ben de Razer Barracuda X düşünüyorum fakat kararsız kaldım. forumda logitech g535'de öneri gördüm.

Ben R6 ve Valorant oynuyorum. Gecikme falan yok. Ses ayarlarını yaparsan memnun kalırsın, ben Dolby ile kullanıyorum. R6 da güzel ama Valorant'ta Dolby yetersiz. SS sonar güzel oluyor onda. Logitech'ler bana kaba ve taşınabilir gelmemişti. Benim tercih etmemdeki neden taşınabilir olmasıydı. Laptop çantasına koyabiliyorum bunu.

Hikayeli oyunlarda bazen dongle ı takmıyorum direkt bluetooth üzerinden oynuyorum onda bile gecikme yok denecek kadar. Bluetooth sürümü 5.1 olan cihazda ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı