Razer Barracuda X ve SteelSeries 7 Plus

gunay231

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba! Yeni katıldım, herkese selam! Razer Barracuda X ve SteelSeries 7Plus arasında seçim yapmak istiyorum. Aralarında belirgin farklar var ama bütçem yetiyor. Oyun için almayı düşünüyorum ve uzun süre kullanmayı planlıyorum. Fiyatını görmezden gelirsek, hangisini almalıyız? Şimdiden teşekkürler.

Barracuda X kullanıcısı olarak.

Max db seviyesinde düşük bir kulaklık 96db sunuyor. Spor ve Sohbet/Oyun amaçlı kullanılabilir.

Barracuda X'in SS 7+'a göre +larını sayayaım.
  • X'de + olarak BT var. Bence çok önemli bir özellik. Mobilde de kullanabileceksin.
  • Mic çıkarılabiliyor. Mute tuşu da var. Güzel.
  • Mic kalitesi daha iyi 7+'a göre.
  • Ergonomisi daha iyi 7+'a göre.
  • 2 Katı daha tepkisel. 7+ 35ms iken 17ms falan X.
  • Multi bağlantı sunuyor. Dongle - 3.5mm - BT (3.5 ile kullanılırsa 105db gibi ciddi bir ses verebiliyor.)

7+ınkiler ise.
  • Çok fark etmese de 98 db ses sunuyor. Tiz'leri biraz daha iyi.
  • X 40-50 saat iken arkadaş 60 saatleri geçen kullanım sunuyor.
  • SS uygulaması ile kontrol sağlayabiliyorsun. Razer Synapse 3 görmüyor X'i THX ya da Dolby alman gerek. Ben 2. kulaklık olarak kullandığım için hiç bulaşmadım ama main için gerekebilir.
Aklıma gelen bunlar ve bence X daha hoş ve kullanışlı.

Son düzenleme:
Barracuda X kullanıcısı olarak.

Max dB seviyesinde düşük bir kulaklık 96dB sunuyor. Spor ve Sohbet/Oyun amaçlı kullanılabilir.

Barracuda X'in SS 7+'a göre artılarını sayayaım.
  • X'de artı olarak BT var. Bence çok önemli bir özellik. Mobilde de kullanabileceksin.
  • Mic çıkarılabiliyor. Mute tuşu da var. Güzel.
  • Mic kalitesi daha iyi 7+'a göre.
  • Ergonomisi daha iyi 7+'a göre.
  • 2 katı daha tepkisel. 7+ 35ms iken 17ms falan X.
  • Multi bağlantı sunuyor. Dongle - 3.5mm - BT (3.5 ile kullanılırsa 105dB gibi ciddi bir ses verebiliyor.)

7+ınkiler ise.
  • Çok fark etmese de 98 dB ses sunuyor. Bass'ları biraz daha iyi.
  • X 40-50 saat iken arkadaş 60 saatleri geçen kullanım sunuyor.
  • SS uygulaması ile kontrol sağlayabiliyorsun. Razer Synapse 3 görmüyor X'i THX'ya da Dolby alman gerek. Ben 2. kulaklık olarak kullandığım için hiç bulaşmadım ama main için gerekebilir.
Aklıma gelen bunlar ve bence X daha hoş ve kullanışlı.

Çoğu yerde 20-30 saat yazıyor şarj süreleri, emin misiniz?

Çoğu yerde 20-30 saat yazıyor şarj süreleri, emin misiniz?

Artics 7+ VS Barracuda X 2022

İncelemeni şiddetle tavsiye ederim.

Barracuda X kendi sitesinde 50 saat yazıyor. Kendi kulanınım da çok rahat çıkardığını söyleyebilirim. SimRacing-Fitness ve Film/Dizi'de kullanıyorum. En son 1 ay önce takmıştım sanırım sarja şu an 40'larda. Hep %100 seste kullanılıyor. Fakat altını çizmek isterim ki bu kulaklık benim sistemimde 2. Kulaklık konumunda.

7+ için uzun kullanım deneyimim yok. Denemiştim sadece. 30 saat pil ömrü yazsa da baz aldığım sitede 60 saat yazılmış. Ona istinaden ben o yorumu yaptım.

Bu arada X'in 2 versiyonu var. 2018 ve 2022. 2018'in adı ile aynı. Fark ise 2018 BT yok. 2022'de BT var. Haberin olsun. Ben 2022 kullanıcısıyım ve 2022, 2018'den daha iyi. 2022 olanı al.

Son düzenleme:
Artics 7+ VS Barracuda X 2022

İncelemeni şiddetle tavsiye ederim.

Barracuda X kendi sitesinde 50 saat yazıyor. Kendi kulanınım da çok rahat çıkardığını söyleyebilirim. Simracing-fitness ve Film/Dizi'de kullanıyorum. En son 1 ay önce takmıştım sanırım sarja şu an 40'larda. Hep %100 seste kullanılıyor. Fakat altını çizmek isterim ki bu kulaklık benim sistemimde 2. kulaklık konumunda.

7+ için uzun kullanım deneyimim yok. Denemiştim sadece. 30 saat pil ömrü yazsa da baz aldığımız sitede 60 saat yazılmış. Ona istinaden ben o yorumu yaptım.

bu arada X'in 2 versiyonu var. 2018 ve 2022. 2018'in adı ile aynı. Fark ise 2018 BT yok. 2022'de BT var. Haberin olsun. Ben 2022 kullanıcısıyım ve 2022, 2018'den daha iyi. 2022 olanı al.

Peki teşekkürler.

Tam da bugün bunu konuşuyorduk @550519 hocam SteelSeries 7 önerdi, ama yine de onunla konuşun isterseniz.

İyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı