Satılık Razer Barracuda X Wireless 1000TL

boifromasgard

Kilopat
Yer
Denizli
Kutusu, faturası ve kutu içeriği duruyor. Garantisi kasım 2024'e kadar devam ediyor, Hepsiburada'dan alındı.

Ses alçaltma/yükseltme tekerleğinde temassızlık olduğu için sol tarafta ses kaybı oluşuyor. Bu kayıp sesi ne kadar yükselttiğiniz/ alçalttığınızda göre değişiyor. Ben full sesin bir tık altına alıp Windows üzerinden sağ tarafı %80'e çekiyorum, bu şekilde her iki taraftan da aynı ses seviyesine ulaşmış oluyorum. Fiyatı bu nedenle uygun tuttum. Bahsettiğim yöntemle sorunsuz bir kulaklıkmış gibi kullanabilirsiniz.

Fiyat 1000TL, PTT Kargo ile kargo dahil 1100TL.
İletişim DC: kellyzer

Son düzenleme:
Değisim neden istemediniz? Aslında fiyatı iyi gibi.
Değişim kabul etmiyor firma. İade yaparız dediler onun da fatura fiyatı 950TL civarı bir şey. Gönderdiğim süreçte kulaklığım olmadığı için ürünü geri isteyip bu şekilde kullandım. Zaten ses ayarını bir kez yapınca sorunsuz bir kulaklıkmış gibi kullanabiliyorum. Yeni kulaklık aldığım için bunu satışa koydum. Garantisi devam ediyor istediğim zaman iade alabilirim, işine yarayan olursa diye satıyorum. Bu fiyata ve ufak kusuruna göre gayet iyi bir kulaklık.

Değişim kabul etmiyor firma. İade yaparız dediler onun da fatura fiyatı 950TL civarı bir şey. Gönderdiğim süreçte kulaklığım olmadığı için ürünü geri isteyip bu şekilde kullandım. Zaten ses ayarını bir kez yapınca sorunsuz bir kulaklıkmış gibi kullanabiliyorum. Yeni kulaklık aldığım için bunu satışa koydum. Garantisi devam ediyor istediğim zaman iade alabilirim, işine yarayan olursa diye satıyorum. Bu fiyata ve ufak kusuruna göre gayet iyi bir kulaklık.
Hocam elden teslim etme imkanınız var mı hangi şehirdesiniz?

Anladım hocam. Kargoya pek sıcak bakmıyorum desek doğru olur. Elden de alma imkanım yok. Yakın zamanda aldığım bir kulaklığı iade edeceğim o zaman düşünüp size dönüş yapmayı planlıyorum.

Kabul etmeme gibi bir şey yok. Bence tüketici hakem heyetine ulaşıp bir dilekçe yazın onlar sizin adınıza değişimi kabul ettirir firmaya ya aynısını ya da üst modelini verirler. Sonra kullanırsanız kullanırsınız ya da düzgün bir fiyata satarsınız.

Geri
Yukarı