Razer Basilisk V2 alınır mı?

Bende MX518 var 102 gram daha hafif olacaktır.

Benim asıl merakım mouse çok güzel sadece uzun kullanımda 1 2 yıl kullanan arkadaşlar sorun yaşadı mı onu merak ediyorum sadece. 2 yıl Razer garantisi var sanırım zaten.

Ayrıca Logitech garantisi mi daha iyi Razer garantisi mi?

Ben Razer Basilisk Chroma kullandım 3 yıl hala da sapasağlam fakat yenileyeyim diye aldım yedek duruyor o da.

Ben Razer Basilisk Chroma kullandım 3 yıl hala da sapasağlam fakat yenileyeyim diye aldım yedek duruyor o da.
Umarım razerin kalitesi bu mousta da vardır
TR'de yaşıyorsan hepsinin garantisi aynı düzeyde. Ama Logitech daha iyi bana kalırsa. Bu arada Razer üzünlerinin çoğu çok uzun süre gidiyor. Şu an elimde bulunan DeathAdder Chroma 2014'ü 2015'ten beridir kullanıyorum ve hiçbir sorunu yok.
Mx518 sağ tık bozuldu. Hiç ilgilenmediler arıyorum. Uygun müşteri temsilcisi yok müsait olunca arayacaz dedi. 1 haftadır arayan soran yok mailden iletişime geçiyorum 2 3 günde bir cevap yazıyorlar 2 haftadır bozuk mousela idare ediyorum. Bıktım artık bu ürünğ alıp rahatıma bakayım diyorum
Razer basilisk v2 ile basilisk arasında ne fark var
Bir şüphem oluştu.

Hepsiburada Trendyol'da yorumlara bakınca çokça orta scroll tuşu 1 hafta 2 haftada bozuldu yazan insanlar var. Üstelik sayıları hiç azımsanacak değil. Tam sipariş ediyordum yorumlara bakınca bir şüphelendim bilgisi olan var mı? Scroll tuşu kaliteli mi nasıl.
Ürünü almamda beni bilgilendiren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ürünü n11.comdan Techburada satıcısından aldım. Paketleme az güvenlikli geldi fakat hiçbir hasar almamış sapasağlam geldi.
Sıfır ürün kapalı paket ürün mükemmel elime çok iyi oturdu. Malzeme kalitesi çok iyi fareyi tutunca bunu göreceksiniz.
Tuşların hissiyatını da çok beğendim. Sesleri tıklama hassasiyeti çok üst düzey.
Parasını kat kat daha fazlasını hak eder bence.
Razer kalitesi var üründe
Alacak arkadaşlar düşünmeden alabilir.

Umarım uzun zaman kullanırım.

Son düzenleme:
Umarım Razer'in kalitesi bu mousta da vardır

MX518 sağ tık bozuldu. Hiç ilgilenmediler arıyorum. Uygun müşteri temsilcisi yok müsait olunca arayacaz dedi. 1 haftadır arayan soran yok mailden iletişime geçiyorum 2 3 günde bir cevap yazıyorlar 2 haftadır bozuk fareyle idare ediyorum. Bıktım artık bu ürünğ alıp rahatıma bakayım diyorum
Razer Basilisk V2 ile Basilisk arasında ne fark var
Bir şüphem oluştu.

Hepsiburada Trendyol'da yorumlara bakınca çokça orta scroll tuşu 1 hafta 2 haftada bozuldu yazan insanlar var. Üstelik sayıları hiç azımsanacak değil. Tam sipariş ediyordum yorumlara bakınca bir şüphelendim bilgisi olan var mı? Scroll tuşu kaliteli mi nasıl.
Ürünü almamda beni bilgilendiren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ürünü n11.comdan Techburada satıcısından aldım. Paketleme az güvenlikli geldi fakat hiçbir hasar almamış sapasağlam geldi.
Sıfır ürün kapalı paket ürün mükemmel elime çok iyi oturdu. Malzeme kalitesi çok iyi fareyi tutunca bunu göreceksiniz.
Tuşların hissiyatını da çok beğendim. Sesleri tıklama hassasiyeti çok üst düzey.
Parasını kat kat daha fazlasını hak eder bence.
Razer kalitesi var üründe
Alacak arkadaşlar düşünmeden alabilir.

Umarım uzun zaman kullanırım.

Hala fareyi kullanıyor musunuz? Cevap veriseniz çok sevinirim almayı düşünüyorum da.

Geri
Yukarı