Razer Basilisk V2 nasıldır?

Beratini

Picopat
Daha fazla  
Razer Basilisk V2 almayı düşünüyorum, fakat beni yandaki silikonları korkutuyor. Önceden Basilisk V1 kullanmıştım ve birkaç ay sonra yerlerinden çıkmaya başlamışlardı. Bunda da aynı şeyin yaşanma riski var mıdır acaba? Ve eğer çıkarsa bu garanti içerisinde midir?
Ayrıca kullananlar varsa mouse ile ilgili tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Deathadder v2 yi almıştım ilk olarak,fakat farenin sol tarafına yüzük parmağımı bir türkü rahat oturtamadım.Daha fazla dayanamayıp iade ettim hatta birkaç hafta önce.Ellerim 18cm ye 10 cm,belki ellerim küçük kalmıştır.

Deathadder v2 yi almıştım ilk olarak,fakat farenin sol tarafına yüzük parmağımı bir türkü rahat oturtamadım.Daha fazla dayanamayıp iade ettim hatta birkaç hafta önce.Ellerim 18cm ye 10 cm,belki ellerim küçük kalmıştır.
18cm bir elin küçük kalacağını sanmıyorum, tabii kişiden kişiye göre değişiyor. Razer Basilisk v2 iyi bir faredir, yandaki slikonlar hakkında bir bilgim yok. Ama Razer slikonların soyulması gibi durumlarda yardımcı oluyor.

Alınabilir güzel mouse. G502 de tercih edilebilir o da güzel bir mousedur.

Geri
Yukarı