Razer Basilisk vs SteelSeries Rival 310

Razer VS SteelSeries

• Oy verenlerin toplamı
    16
Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki de SteelSeries Rival 310. En iyi mouse sensörüne sahip. Razer F/P'nin üzerine çıkmış, sadece prestij odaklı bir marka. Mousepad olarak da Qck ya da Qck+ öneririm. 45x40 en ideal Mousepad boyutudur diyebilirim. FPS oyunlarında, yeterli mouse hakimiyet alanını verecektir. Ek olarak 170 TL değil, 109 TL. Steelseries Qck+ Oyuncu Mousepad Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Fiyatını hak ettiğine emin olabilirsin. Qck versiyonunu 4 sene kullandım, bana mısın demedi. İster yıka, ister sil. Şuanda da Qck+ olanını kullanıyorum.
Dostum, SS mouslar kaliteli fakat Rival 600 hariç diğer serilerde baş parmak koyulan kauçuk yer zamanla eriyor ve kötü bir görüntü oluşuyor bundan dolayo Razer daha kaliteli.

Ben ve arkadaşım yıllardır kullandık. Hiçbir "erime" olmadı. Bu kullanım şekliyle alakalı bir durum.

Bir diğer konu ise mouseun kalitesini sadece "kauçuk" ile mi belirliyorsun? Bunun sensörüne ne oldu?

Ben sensör ve konfora önem veriyorum HyperX pulsfire SURGE güzel midir peki ? Ve QCK+'tan bahsetmiştim. Ben 170 TL olarak normal QCK'dan değil ve internette görüyorum mouse'nin yan tarafında soyulmalar oluyormuş internetten bir çok yerde aynı olay oluyormuş. Aynı benim bloody A9'da olduğu gibi Razer Basilisk'e yöneleceğim galiba. Eğer gladious 2 indirime girerse onu da alabilirim.

Ben SteelSeries de kullandım, Bloody de. Hiçbirinde bahsettiğin soyulmayı yaşamadım. Dediğim gibi bu kullanımla alakalı bir durum. Sensör ve konfor için SteelSeries derim. Bu arada Qck+ şu an 170 TL değil, 109 TL. Yukarıda linki var. Dolayısıyla almaya değer bir mousepad.

@Viktor R3znov bazı kullanıcılara laf anlatmak, deveye hendek atlatmaktan daha zor oluyor.

@Decidueye öncelikle yapı olarak bir karar vermelisin. HyperX Surge aldım yakın zamanda halada onu kullanmaktayım. Rival 600'da kullandım ve dediğiniz yan kauçukla alakalı bir takım sorunlar oluşabiliyor ama bu garanti kapsamında zaten.
PB150042.jpgPB150045.jpgP5280093.JPG

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı