Razer Black Shark V2 alınır mı?

4 yıl Cloud 2 kullandım çok memnundum fps oyunlarındaki ses performansı konusunda. Blackshark V2 modelini de deneyip oyunlardaki ses kalitesini beğenmeyip iade etmiş birisiyim önermiyorum.

Bence V2 1 haftadır kullanıyorum Valorant'ta çok rahat bir şekilde ses kasabiliyorum. Müzik dinlerken yazılımdan EQ falan değişiyorum. Cloud 2'ye göre daha hafif ve rahat. THX modunu beğenmedim fakat THX kapalı gayet güzel.
4 yıl Cloud 2 kullandım çok memnundum FPS oyunlarındaki ses performansı konusunda. Blackshark V2 modelini de deneyip oyunlardaki ses kalitesini beğenmeyip iade etmiş birisiyim önermiyorum.

Hocam siz THX açık performanısını mı beğenmemiştiniz, genel olarak THX açık kapalı bütün performansını mı?

Son düzenleme:
Bence V2 1 haftadır kullanıyorum Valorant'ta çok rahat bir şekilde ses kasabiliyorum. Müzik dinlerken yazılımdan EQ falan değişiyorum. Cloud 2'ye göre daha hafif ve rahat. THX modunu beğenmedim fakat THX kapalı gayet güzel.

Hocam siz THX açık performanısını mı beğenmemiştiniz, genel olarak THX açık kapalı bütün performansını mı?

İki türlü de beğenmedim. Stereo olarak THX'e göre daha iyi THX tam bir rezalet ben öyle düşünüyorum. Stereo olarak Cloud 2 ile kıyasladığımda daha üstün bir yanını göremedim yani. Benim için Blackshark modelinin iki iyi özelliği daha hafif olması ve mikrofonun daha iyi olması. Eğer amaç fps oyunlarındaki ses kalitesi ise ben Cloud 2 alınmasından yanayım.

İki türlü de beğenmedim. Stereo olarak THX'e göre daha iyi THX tam bir rezalet ben öyle düşünüyorum. Stereo olarak Cloud 2 ile kıyasladığımda daha üstün bir yanını göremedim yani. Benim için Blackshark modelinin iki iyi özelliği daha hafif olması ve mikrofonun daha iyi olması. Eğer amaç FPS oyunlarındaki ses kalitesi ise ben Cloud 2 alınmasından yanayım.

Evet THX konusunda haklısın dip ses anlaşılmayan sesler falan ama stereo olarak bence Cloud 2 ve V2 arasında çok bir fark yok. Gene de yeni alacak arkadaşlar iadesi kolay yerlerden alırsa daha iyi olur. Bende Amazon'dan Cloud 2 almıştım ve her ses seviyesinde geçmeyen dip sesten dolayı kulaklıktan soğudum.

Evet THX konusunda haklısın dip ses anlaşılmayan sesler falan ama stereo olarak bence Cloud 2 ve V2 arasında çok bir fark yok. Gene de yeni alacak arkadaşlar iadesi kolay yerlerden alırsa daha iyi olur. Bende Amazon'dan Cloud 2 almıştım ve her ses seviyesinde geçmeyen dip sesten dolayı kulaklıktan soğudum.

Dip ses yaşayan çok kişi mevcut ben 4 sene önce almıştım hani ondan dolayı bir sıkıntı yaşamadım ama yeni alan kuzenim ve bir tane de arkadaşım var onlar yaşamadı böyle bir sorun. Şans işi birazda. Ama dediğiniz gibi iade yapabileceği bir yerden alırsa çok daha iyi olur.

Geri
Yukarı