Razer Black Shark V2 vs Razer Kraken TE

Evet ikisini de denedim. Blackshark V2 ses kalitesi anlamında daha iyi bir kulaklıktır. Daha dengeli ve daha doğal baslara sahip.
hocam selamlar blackshark v2x ve kraken te arasında hangi seçenek daha mantıklı olur yardımcı olabilir misiniz? ikisi arasında kaldım hangisini seçmem gerektiğini bulamıyorum

hocam selamlar blackshark v2x ve kraken te arasında hangi seçenek daha mantıklı olur yardımcı olabilir misiniz? ikisi arasında kaldım hangisini seçmem gerektiğini bulamıyorum
V2X ile V2 arasında ses kalitesinde fark var fakat ses kaliteleri birbirine yakındır diye düşünüyorum. Şahsen V2X seçerdim. Ancak mikrofonu çıkarılamıyor oluşu en büyük eksisi.

V2X ile V2 arasında ses kalitesinde fark var fakat ses kaliteleri birbirine yakındır diye düşünüyorum. Şahsen V2X seçerdim. Ancak mikrofonu çıkarılamıyor oluşu en büyük eksisi.
kraken te'deki ses kartı ve usb girişli olması blackshark v2x'ten daha iyi yapmaz mı sas kalitesi olarak? bilmediğimden soruyorum. Aralarında 200 tllik bir fark var ortalama, 200 tl önemli değil ama konfor mikrofon ve kalite önemli benim için ve aklımdaki en büyük soru işareti krakendeki ses kartının ne kadar etkili olduğu.

kraken te'deki ses kartı ve usb girişli olması blackshark v2x'ten daha iyi yapmaz mı sas kalitesi olarak? bilmediğimden soruyorum. Aralarında 200 tllik bir fark var ortalama, 200 tl önemli değil ama konfor mikrofon ve kalite önemli benim için ve aklımdaki en büyük soru işareti krakendeki ses kartının ne kadar etkili olduğu.
Anakarttaki ses kalitesi iyiyse o kadar etki etmeyeceğini düşünüyorum. Ses kartı işlevli yazılımı özellikle ekolayzır, ses normalleştirme oyuna göre ayar çekebilmek güzel. Fakat deneme sürümü olarak da bilgisayarınıza THX 7.1 indirebiliyorsunuz ancak 15 günlük.
Konfor olarak ikiside iyi ancak V2X hem hafif hem üst bandı daha süngerli olduğundan konforludur. Ses kalitesi olarak TE modeli bas ağırlıklı fakat tizleri oldukça geride olan bir kulaklık. Bas seven gene sever kulaklığı ancak V2X modeli de bas ağırlıklı olsa da tizi bir tık önde olabilir diye düşünüyorum V2 öyleydi daha doğal bası ve önde bir tiz kalitesi vardı. Mikrofonlar çok yakın. Gene ikisi de üzmez diye düşünüyorum. Bence iade kabul eden sitelerden alın. Amazon beğenmezseniz iade alıyor.
Kraken TE pahalı Amazon'da diğer sitelere sorabilirsiniz iade alıp almadıklarını.

Anakarttaki ses kalitesi iyiyse o kadar etki etmeyeceğini düşünüyorum. Ses kartı işlevli yazılımı özellikle ekolayzır, ses normalleştirme oyuna göre ayar çekebilmek güzel. Fakat deneme sürümü olarak da bilgisayarınıza 7.1 indirebiliyorsunuz ancak 15 günlük.
Konfor olarak ikisi de iyi ancak V2X hem hafif hem üst bandı daha süngerli olduğundan konforludur. Ses kalitesi olarak TE modeli bas ağırlıklı fakat tizleri oldukça geride olan bir kulaklık. Bas seven gene sever kulaklığı ancak V2X modeli de bas ağırlıklı olsa da tizi bir tık önde olabilir diye düşünüyorum V2 öyleydi daha doğal ve önde bir tiz kalitesi vardı. Mikrofonlar çok yakın. Gene ikisi de üzmez diye düşünüyorum. Bence iade kabul eden sitelerden alın. Amazon beğenmezseniz iade alıyor.
Kraken'te pahalı Amazon'da diğer sitelere sorabilirsiniz iade alıp almadıklarını.

Blacksharkı bugün Amazon'da Prime olarak güzel fiyata yakalayınca almıştım, ben kulaklıklar iade edilmiyor diye biliyordum. Eğer iade ediliyorsa muhtemelen dediğiniz gibi yaparım en kötü ihtimalle iade ederim geri. Bu arada anakartım ASUS Prime B350 Plus, bunda nasıl performans verir bilginiz var mı?

Blacksharkı bugün Amazon'da Prime olarak güzel fiyata yakalayınca almıştım, ben kulaklıklar iade edilmiyor diye biliyordum. Eğer iade ediliyorsa muhtemelen dediğiniz gibi yaparım en kötü ihtimalle iade ederim geri. Bu arada anakartım ASUS Prime B350 Plus, bunda nasıl performans verir bilginiz var mı?
Amazon iade alıyor. QP Bilişim de alıyor, bazı siteler de vardır ancak çok az pek hatırlamıyorum bir kaç siteye sormuştum. İtopya, Sinerji almıyor.
B350 ise pek performanslı olmayabilir belki dediğim THX yazılımı deneme sürümü olarak indirip deneyin en kötü Dolby gibi yazılımları deneyin.

Geri
Yukarı