Razer BlackShark V2 X vs Kraken TE

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 801
Bütçe
700

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Son düzenleme:
Hocam Amazon'da şöyle bir kulaklık buldum:

Kablosuz olması çok işime geliyor. Göndericisi ve satıcısı Amazon olduğu için 30 gün koşulsuz iade hakkım var. Piyasaya göre 250-300 TL daha ucuz. Bunu alacağım sanırım.

@erme hocam nasıldır bu ürün?

Kablosuz olması çok işime geliyor. Göndericisi ve satıcısı Amazon olduğu için 30 gün koşulsuz iade hakkım var. Piyasaya göre 250-300 TL daha ucuz. Bunu alacağım sanırım.
Bu kulaklık hakkında hiçbir bilgim yok. Şahsen Razer Kraken Tournament Edition'dan yanayım hala. Bu kulaklığı alırsanız denemiş olacaksınız hiç bilinmeyen bir markayı (belki ünlüdür bilemiyorum ama Türkiye'de çok ünlü değil gibi). İade hakkı koşulsuz ise bir deneyebilirsiniz.

@erme hocam nasıldır bu ürün?
Alınabilir gibi ama bilgim yok ürün hakkında.

Tronsmart Shadow, güzel bir kablosuz kulaklıktır ancak kablolu kullandığın zaman mikrofonu iptal oluyor, wireless haliyle de mikrofonu kötü. Ama ses performansı güzel. 530 TL'ye alınabilir bir wireless kulaklık.

Bunun dışında V2X, TE'den daha iyi bir kulaklık.

Tronsmart Shadow, güzel bir kablosuz kulaklıktır ancak kablolu kullandığın zaman mikrofonu iptal oluyor, wireless haliyle de mikrofonu kötü.
Aşırı mı kötü hocam? Discord için yeterliyse sıkıntı yok.

Geri
Yukarı