Razer BlackShark V2 X vs Kraken TE

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 800
Bütçe
700
Arkadaşımda var, EQ yapmadan stok haliyle kullanırsan biraz kötü.
Teşekkürler. Bu arada Cooler Master CH321 kulaklığım rahmetli oldu, yine forumda bir dönem çok önerilen fakat şu an adı bile geçmeyen ürünlerden biri. :) Tavsiye etmeyeceğim bir daha kimseye, nedenleri:

- Kablosu inanılmaz derecede dolanıyor.
- Mikrofonu Discord'da vs. karşıya yan odadaki sesleri bile iletiyor, aşırı hassas.
- Mikrofonu ne alaka bilmiyorum ama durduk yere bozuldu, şu an sadece ses alabiliyorum.

Kısacası hayal kırıklığına uğradım.

Teşekkürler. Bu arada Cooler Master CH321 kulaklığım rahmetli oldu, yine forumda bir dönem çok önerilen fakat şu an adı bile geçmeyen ürünlerden biri. :) Tavsiye etmeyeceğim bir daha kimseye, nedenleri:

- Kablosu inanılmaz derecede dolanıyor.
- Discord'da vs. karşıya yan odadaki sesleri bile iletiyor, aşırı hassas.
- Mikrofonu ne alaka bilmiyorum ama durduk yere bozuldu, şu an sadece ses alabiliyorum.

Kısacası hayal kırıklığına uğradım.
CH321'i önermiyorum dediğimde linçleniyordum :) Forumda çok önerilen bir ürüne hep şüpheyle yaklaşmalısın, çünkü o ürünü önerenlerin %90'ı ezberci.

CH321'i önermiyorum dediğimde linçleniyordum. :) Forumda çok önerilen bir ürüne hep şüpheyle yaklaşmalısın, çünkü o ürünü önerenlerin %90'ı ezberci.
Kesinlikle, bir daha da öneren görürsem tek başıma linç atacağım. 😂

Eğer kafanız sıkıntılıysa ve rahatlığa önem veriyorsanız kesinlikle BlackShark modeli tercih edilmeli. Ama oyun, ses kasma gurmesiyseniz Kraken TE tercih edilebilir. Şahsen ben BlackShark tercih ederdim tam F/P canavarı ve rahat. Kraken modelleri kafamın üstünü çürütüyor, deliniyormuş gibi acı hissediyorum.

Bu ve H2002D de çok hoşuma gitti.
Redragon Zeus H510 mükemmel bir modeldir, mikrofonu da klasmanına göre şaheserdir. 1000TL bütçeye kadar her kulaklıkla kapışır ve çoğundan daha iyi mikrofonu vardır. Fakat bu 400TL iken güzel bir üründü. 500TL etmez şahsen.

Eğer kafanız sıkıntılıysa ve rahatlığa önem veriyorsanız kesinlikle BlackShark modeli tercih edilmeli. Ama oyun, ses kasma gurmesiyseniz Kraken TE tercih edilebilir. Şahsen ben BlackShark tercih ederdim tam F/P canavarı ve rahat. Kraken modelleri kafamın üstünü çürütüyor, deliniyormuş gibi acı hissediyorum.

Redragon Zeus H510 mükemmel bir modeldir, mikrofonu da klasmanına göre şaheserdir. 1000TL bütçeye kadar her kulaklıkla kapışır ve çoğundan daha iyi mikrofonu vardır. Fakat bu 400TL iken güzel bir üründü. 500TL etmez şahsen.
Tronsmart alacağım hocam, teşekkürler. :)

Geri
Yukarı