Razer blackshar V2 mi V2 Special Edition mu?

Bence başka kulaklık bakın ben BlackShark v2X modelini aldım ne adamakıllı ses geliyor ne de uygulama tanıyor.

O kadar garip bir yorum ki. Dostum bunlar düşük bütçeli ses kartı dahili olmayan kulaklıklar. Senin anakart ses yongan ile çalışıyor. Sen bunu araştırmadan aldıysan senin sorunun bu bence. Kuzenimde var V2 gayet de iyi çalışıyor güzel anakartlar ile.

Razer BlackShark V2 almayı düşünüyorum Special Edition mu almalıyım normal mi ve Special Edition niye daha ucuz?

Bana sorarsan alacağın en iyi kulaklık budur. Şu an kullanıyorum büyük bir tereddütle almıştım. Ama muhteşem bir kulaklık. Tercih sizin.

O kadar garip bir yorum ki. Dostum bunlar düşük bütçeli ses kartı dahili olmayan kulaklıklar. Senin anakart ses yongan ile çalışıyor. Sen bunu araştırmadan aldıysan senin sorunun bu bence. Kuzenimde var V2 gayet de iyi çalışıyor güzel anakartlar ile.

Peki benim anakartım

MSI H310 Pro-VDH Plus​

Bunda sorunsuz bir şekilde çalışır mı?

Peki benim anakartım.

MSI H310 Pro-VDH Plus​

Bunda sorunsuz bir şekilde çalışır mı?

Benimki de ALC887 seninki de ALC887.Bu durumda sorun çıkarmaz galiba. Garanti olsun diyorsan bence benim linkini attığım Arctis Prime'ı al. Çok rahat, ses kalitesi çok iyi, mikrofonu çok iyi ve normal deri kulaklık kadar terletmiyor. Neredeyse hiç hatta. Ses olarak sorun çıkaracağını sanmıyorum hiçbirinin.

Fark etmez hocam aralarında fark yok görünüş hoşunuza gideni alınız. Ve üstümdeki arkadaşın yazdığına bakmayınız.

Dostum deneyimimi yazdım sana ne oluyor?

X modelini almışsın. 1000 liralık kulaklıktan ne bekliyorsun. Olağan üstü ses olağan üstü teknoloji falan mı?

400 TL'lik sonar bile daha iyi ses veriyor var mı diyeceğin bay zeki bey? 1K ver karşılığında hiçbir şey bekleme değil mi ? saçma sapan konuşma.

Hocam ses Driver'i indirdiniz mi aynısını Kraken'de yaşadım.

İndirdim her şeyi fakat yine az geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı