Razer blackshark V2 alınır mı?

T129Atak

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Kısaca:
-G PRO X ses az.
-Cloud 2 / Alpha S dip ses.
-MH752 yankı.
En makul seçenek bu gibi durmakta, sizin düşünceleriniz nelerdir?

Ben de benzer çekinceler içerisindeyim.
Bu ürüne sıcak bakıyorum. Acaba kullanan tecrübe eden var mı?

Aldım bile. Mükemmel ötesi cihaz. Rahat, oyunlarda 7.1 çok iyi değil zaten 7.1 çok tavsiye edilmiyor. Müzik performansı mükemmel. Mikrofon da çok kaliteli. Fakat ilk 2 hafta çok iyi ses kasamadım, alışınca mükemmel kulaklık.
Ben de benzer çekinceler içerisindeyim.
Bu ürüne sıcak bakıyorum. Acaba kullanan tecrübe eden var mı?

Aldım bile. Mükemmel ötesi cihaz. Rahat, oyunlarda 7.1 çok iyi değil zaten 7.1 çok tavsiye edilmiyor. Müzik performansı mükemmel. Mikrofon da çok kaliteli. Fakat ilk 2 hafta çok iyi ses kasamadım, alışınca mükemmel kulaklık.
Çok teşekkürler.. 7.1 inin iyi olmaması kötü çünkü neredeyse sadece oyun için alıyorum. mikrofonun başarılı olması cezp edici.

bilgiler için teşekkür ederim hocam.
Bu arada ses kasamadım derken kulaklıkla mı alakası yoksa 7.1'in iyi olmaması ile mi alakalı acaba?

Çok teşekkürler.. 7.1 inin iyi olmaması kötü çünkü neredeyse sadece oyun için alıyorum. mikrofonun başarılı olması cezp edici.

Bu arada ses kasamadım derken kulaklıkla mı alakası yoksa 7.1'in iyi olmaması ile mi alakalı acaba?
Dostum şu ana kadar kullandığım en güzel oyuncu kulaklığı bu. Aşırı iyi ses kasılıyor. Daha önce razer kraken 7.1 v2 vardı ama bu daha iyi ses kalitesinde. Hem müzik hem oyun.

Arkadaşlar ses kartın üzerinden yaptıkları ayarları söylerlerse aynı şekilde denersiniz iyi ses kasarınız belki.

Dostum şu ana kadar kullandığım en güzel oyuncu kulaklığı bu. Aşırı iyi ses kasılıyor. Daha önce razer kraken 7.1 v2 vardı ama bu daha iyi ses kalitesinde. Hem müzik hem oyun.

Gerçekten kullanan arkadaşlardan genelde olumlu dönüşler olmuş. Pek kötüleyenini duymadım. Ben de alacağım bu kulaklığı.

Teşekkürler

7.1 işi çoğu kulaklıkta kötü iş çıkarıyor çünkü sanal. Stereo da gayet net ses veriyor. Alışamam benim eski kötü kulaklığımdandı.
Son olarak gayet iyi ama kullananlar varsa daha iyi bir ekolayzır ayarı var mı?

7.1 işi çoğu kulaklıkta kötü iş çıkarıyor çünkü sanal. Stereo da gayet net ses veriyor. Alışamam benim eski kötü kulaklığımdandı.
Son olarak gayet iyi ama kullananlar varsa daha iyi bir ekolayzır ayarı var mı?
Valla dostum ben razer'ın kendi uygulamasındaki ekolayzır ayarını kullanıyorum oyuna çektim. Birkaç bir şey daha yaptım sanırım bakınca yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı