Razer BlackShark V2 alınır mı?

Bütçe
950 TL BÜTÇE
Anladım teşekkürler benim pek hoşuma gitmedi biraz da yankı ekliyor sanki. Game/Chat modu olsaydı on numara kulaklık olurdu aslında çünkü o mod arkadaşların sesini değiştiriyor bu kötü.

Discord üzerinde arkadaşlarının sesini değiştirme olayı bayağı kötüymüş. Onun bir çözüm yolu yok mu?
Blackshark V2 de THX ücretsiz diye biliyorum ben kullanabiliyorum ama çok kullanan biri değilim evet oyunda sesin geldiği yeri daha iyi anlarsın ama Discord'dan arkadaşlarla konuşurken onların sesi garipleşiyor. Yine de sizin denemeniz lazım.

Discord için ek ayar yok mu arkadaşlarının sesini değiştirmemesi için? Çok kötü bir durum.

Maalesef galiba yok çünkü olması için ses kartında GAME/CHAT modu olması lazım o da çoğu kulaklıkta yok. Kraken T.E. modeli vardı onu kullanıyordum bozuldu, V2 aldım fakat bu modelde kaldırmışlar kötü olmuş. Kraken'te ses kartıda olduğundan ben de ek olarak onu kullanıyordum rekabetçi maçlarda.
Eğer normal THX açarsanız, oyun modu olarak yani rekabetçi ses olarak değil o zaman sesler pek değişmiyor desem yeridir o şekilde kullanabilirsiniz. Oyuna göre sesler değişiyor mesela Apex'te az bozuluyor fakat R6'da bütün sesler tizli neredeyse orada sesler fazla tizli geldiğinden rahatsız ediyor sohbet sesleri.

Maalesef galiba yok çünkü olması için ses kartında GAME/CHAT modu olması lazım o da çoğu kulaklıkta yok. Kraken t. E. Modeli vardı onu kullanıyordum bozuldu, V2 aldım fakat bu modelde kaldırmışlar kötü olmuş. Kraken'te ses kartıda olduğundan ben de ek olarak onu kullanıyordum rekabetçi maçlarda.
Eğer normal THX açarsanız, oyun modu olarak yani rekabetçi ses olarak değil o zaman sesler pek değişmiyor desem yeridir o şekilde kullanabilirsiniz. Oyuna göre sesler değişiyor mesela Apex'te az bozuluyor fakat R6'da bütün sesler tizli neredeyse orada sesler fazla tizli geldiğinden rahatsız ediyor sohbet sesleri.

Sipariş verdim gelince bakacağım artık.

Rampage Drop Plus ile karşılaştırılabileceğini sanmıyorum. Kaldı ki Drop Plus çok daha ucuz bir ürün normal yani daha kötü olması. Yankı yapmıyor. Malzeme kalitesi sağlam. Yandaki çubuklar kırılacak mı diye korkuyordum fakat gelince anladım ki kırılmaz kolay kolay. Rahat hissettiriyor bana ama ben normalde de bütün gün kulaklık takan biriyim. Size göre de rahat gelecektir ama muhtemelen hafif bir kulaklık çünkü. Discord: airsword#6295 ulaşırsanız sesli konuşma yapabiliriz hocam mikrofon için.
Peki yanlardaki o ayarlama telleri gevşer mi ileride bu kafamı baya karıştırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı