Razer BlackShark V2 alınır mı?

Merhaba, artık son kararlarımı veriyorum alacağım fakat almadan sormak istiyorum. Bu kulaklığın kronik cızırtı dip ses gibi sorunları var mı?
Sürekli cızırtı sesi için şikayet ediyorlar. Kulaklıkta cızırtı sesi sorunu yok. THX aktive edildiğinde Competitve modunda çok fazla ses yükseliyor. Normalde ses düzeyi 100 ise THX aktive olduğunda 300 gibi hissediliyor. Ben kullanırken asla ses düzeyini 100%'de kullanmıyorum. THX aktive ettiğimde en yüksek sesteyken cızırtı sesi geliyor fakat bu bilgisayardan kaynaklı bir cızırtı. Eğer ses seviyesi 50-60'da kullanırsan cızırtı sesi gelmiyor. En baba hoparlörde bile sesi sonuna kadar açarsan bir cızırtı gelir bunun sebebi bilgisayarın içindeki elektronik dalgalanmalardan kaynaklanıyor. Razer Blackshark V2 öneriyor muyum? Evet kesinlikle almalısın pişman etmeyecektir.

Ben 1 yıldır kullanıyorum ve problem yaşamadım henüz. Ekipman olarak yaptığım en isabetli ve iyi tercih bence BlackShark V2. Müzik dinleyen ve oyun oynayan birisi olarak bence mükemmel bir kulaklık. Mikrofonu da çok güzel.

Kuzenim USB çıkışı olarak monitörün USB HUB'ını kullandığında sapıtıp sol taraf ses vermediydi bir kere. Kasa arkasına bağladı, o günden beri sorunsuz. USB girişinde parazit, güç dalgalanması olan yerlere bağlayınca haliyle bu tarz sorunlar oluyor anladığım kadarıyla.

Sürekli cızırtı sesi için şikayet ediyorlar. Kulaklıkta cızırtı sesi sorunu yok. THX aktive edildiğinde competitve modunda çok fazla ses yükseliyor. Normalde ses düzeyi 100 ise THX aktive olduğunda 300 gibi hissediliyor. Ben kullanırken asla ses düzeyini 100%'de kullanmıyorum. THX aktive ettiğimde en yüksek sesteyken cızırtı sesi geliyor fakat bu bilgisayardan kaynaklı bir cızırtı. Eğer ses seviyesi 50-60'da kullanırsan cızırtı sesi gelmiyor. En baba hoparlörde bile sesi sonuna kadar açarsan bir cızırtı gelir bunun sebebi bilgisayarın içindeki elektronik dalgalanmalardan kaynaklanıyor. Razer BlackShark V2 öneriyor muyum? Evet kesinlikle almalısın pişman etmeyecektir.

Cızırtı var dediniz şimdi alsammı almasammı düşünmeden edemiyorum.

Full seste bir cızırtı var mı dip ses test edebilir misiniz?

1 seneden uzun süredir kullanıyorum. Bahsettiğin şekilde bir problem yok kulaklıkta. Ses kalitesi gerçek 7.1 olarak çok üst seviye.

Cızırtı var dediniz şimdi alsammı almasammı düşünmeden edemiyorum.
Dediğim gibi en baba hoparlörü bile alsan sesini full açtığında cızırtı gelir. Bu kulaklıkta olan bir problem değil. Bu cızırtı sadece THX aktive edildiğinde Competitive modundayken oluyor. 7.1 gaming ayarında böyle bir cızırtı söz konusu değil. Razer yüksek ses duymak isteyenler için böyle bir özellik ilave etmiş, kullanmak zorunda değilsin.

Dediğim gibi en baba hoparlörü bile alsan sesini Full açtığında cızırtı gelir. Bu kulaklıkta olan bir problem değil. Bu cızırtı sadece THX aktive edildiğinde competitive modundayken oluyor. 7.1 Gaming ayarında böyle bir cızırtı söz konusu değil. Razer yüksek ses duymak isteyenler için böyle bir özellik ilave etmiş, kullanmak zorunda değilsin.

Bundan daha kaliteli kulaklık var mı?

Dediğim gibi en baba hoparlörü bile alsan sesini Full açtığında cızırtı gelir. Bu kulaklıkta olan bir problem değil. Bu cızırtı sadece THX aktive edildiğinde competitive modundayken oluyor. 7.1 Gaming ayarında böyle bir cızırtı söz konusu değil. Razer yüksek ses duymak isteyenler için böyle bir özellik ilave etmiş, kullanmak zorunda değilsin.

Bu ayarı açmadan sesi fullersem cızırtı olur mu?

Bundan daha kaliteli kulaklık var mı?

Bu ayarı açmadan sesi fullersem cızırtı olur mu?

Bende kullanıyorum ses fuldeyken THX kapalı olsa bile biraz dip ses var. Sesi Full olunca zaten bir nevi hoparlör oluyor. Kulaklık üstünden 75 masaüstü 90 100 yaparsanız bir sıkıntı olmuyor. 2-3 aydır kullanıyorum rahatlık ve ses kalitesi açısından kesinlikle alınır. Ayrıyeten Razer TR garantisi de bayağı iyi, geçenlerde yedek kulaklık padi istemiştim direk adresimi alıp yolladılar.

Bende kullanıyorum ses fuldeyken THX kapalı olsa bile biraz dip ses var. Sesi Full olunca zaten bir nevi hoparlör oluyor. Kulaklık üstünden 75 masaüstü 90 100 yaparsanız bir sıkıntı olmuyor. 2-3 aydır kullanıyorum rahatlık ve ses kalitesi açısından kesinlikle alınır. Ayrıyeten Razer TR garantisi de bayağı iyi, geçenlerde yedek kulaklık padi istemiştim direk adresimi alıp yolladılar.

Dip sesmi dip ses olmaz olamaz.

Dip ses varsa olmaz sıkıntı.

Yeni konular

Geri
Yukarı