Razer BlackShark V2 alınır mı?

Bende de blackshark v2 var yaklaşık 2 hafta önce aldım ben de bazen müzik dinlerken soldan daha fazla geliyormuş gibi hissediyorum ama eski kulaklığımla aynı müziği dinlediğimde de aynı şekilde geliyor gibi hissettim sizce kulaklığımda mı sorun vardır yoksa dinlediğim şarkıdan dolayı mıdır? Oyunlarda ise hiç daha baskın gibi gelmedi şuana kadar.

Bende de blackshark v2 var yaklaşık 2 hafta önce aldım ben de bazen müzik dinlerken soldan daha fazla geliyormuş gibi hissediyorum ama eski kulaklığımla aynı müziği dinlediğimde de aynı şekilde geliyor gibi hissettim sizce kulaklığımda mı sorun vardır yoksa dinlediğim şarkıdan dolayı mıdır? Oyunlarda ise hiç daha baskın gibi gelmedi şuana kadar.
youtubedan sabit sinyal sesi açtım sağ sol tek olarak ve direk kulaklığı ters çevirerek denedim fark yok gibi duyuyorum ama içimi yiyor ya varsa diye

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videonun sesini kısıp açarken bir anlığına "tık" tarzı bir ses geliyor normal midir ?

Son düzenleme:
Valla kulaklarınızda sorun olacağını sanmıyorum diğer seslerde sorun yoksa. Müzikten kaynaklıda olabilir. Artık müziklerde de var. Aynı olayı bazen ses sisteminde yaşıyorum. Bazen küçük hoparlörlerim var laptopun sesi yetersiz kalıyor ona bağlıyorum. Bazen ses soldan daha fazla geliyor mesela diyorum bozuldu falan uğraşıyorum ediyorum ama sorun dinlediğimiz kaynaktan kaynaklanıyor. Müziği bide Spotify vb. uygulamalardan bi deneyin daha yüksek kaliteli orjinal içerik olarak.

Vallahi kulaklarınızda sorun olacağını sanmıyorum diğer seslerde sorun yoksa. Müzikten kaynaklıda olabilir. Artık müziklerde de var. Aynı olayı bazen ses sisteminde yaşıyorum. Bazen küçük hoparlörlerim var laptopun sesi yetersiz kalıyor ona bağlıyorum. Bazen ses soldan daha fazla geliyor mesela diyorum bozuldu falan uğraşıyorum ediyorum ama sorun dinlediğimiz kaynaktan kaynaklanıyor. Müziği bir de Spotify vb. uygulamalardan bir deneyin daha yüksek kaliteli orijinal içerik olarak.

Birkaç şarkının aynı bölümlerini hem eki kulaklık hem de blackshark V2 ile dinledim sağ-sol olarak aynı şekilde gibi ama birkaç gündür içime dert oldu forumda başka arkadaşlar da soldan daha fazla geliyor o yüzden iade ettim vs. dedikleri için bende de mi öyle bir sorun var acaba diye düşünüyorum boş vaktimde ama kulaklıkta sıkıntı yok gibi. Daha 2 hafta gibi bir süre olduğu için ve kulaklık ta şu ana kadar kullandığım en kalitelisi olduğu için biraz farklı geliyor da olabilir sesler çünkü bazı oyunlarda duymadığım rüzgar sesleri vs olduğunu fark ettim yeni kulaklıkla oynadığım zaman :D. Birkaç hafta daha kullanıp eğer cidden soldan daha fazla geliyor gibi hissedersem değişim isterim sanırım.

Valla kulaklarınızda sorun olacağını sanmıyorum diğer seslerde sorun yoksa. Müzikten kaynaklıda olabilir. Artık müziklerde de var. Aynı olayı bazen ses sisteminde yaşıyorum. Bazen küçük hoparlörlerim var laptopun sesi yetersiz kalıyor ona bağlıyorum. Bazen ses soldan daha fazla geliyor mesela diyorum bozuldu falan uğraşıyorum ediyorum ama sorun dinlediğimiz kaynaktan kaynaklanıyor. Müziği bide Spotify vb. uygulamalardan bi deneyin daha yüksek kaliteli orjinal içerik olarak.
müzikleri direk youtubedan açıyorum sıkıntı olur mu ? youtube music geçmeme gerek var mıdır ? spotify reklam çıkarmasından dolayı kullanmıyorum ve yt'deki şarkıların hepsini playliste eklemek çok uzun zaman alır

Bazı müziklerde dip ses var özellikle RHCP nin Under the bridge şarkısında fark ettim spotifydan da dinledim kulaklıktan mı kaynaklanıyor acaba bu dip ses yoksa şarkıda mı var ilk 20-30saniyesinde özellikle fark ettim sizde de var mı acaba ?

Son düzenleme:
Youtube'da her zaman yüksek kaliteli şarkılar yüklenmiyor malesef. Spotify premium olmadığı sürece de zaten Youtube'dan farkı kalmayacak. 320KBPS mp3 falan indirip deneme şansınız varsa ancak öyle bi fark yaşayabilirsiniz. Kaldı ki Stereo'nun mantığıda bu zaten. Birde kulaklığı hangi modda dinliyorsunuz THX açıksa bu şekilde olması gereken şekilde çalışıyor demektir. EQ ayarını ve Stereo modunda olduğundan emin olun müzik dinlerken. Oyunlarda THX açıp oynarsanız zaten o çevre seslerini Surround şeklinde verdiği için muhteşem bir deneyim yaşatıyor sizi daha çok içine çekiyor. Fakat o birinden az ses gelmesi durumunu hiç yaşamadım aldım alalı. Tabi müzik için Spotify kullanıyorum bide Stereo modda yani THX modundan çıkartıyorum müzik dinlerken. Yazılımı üzerinden çok fazla ayara ulaşabilirsiniz.

Ben dip ses yaşamıyorum hiç. Dip ses daha önceki mesajlarımda da belirtmiştim topraklama kaynaklı oluyor genelde kronik arızalı değilse. Kaldı ki elinizdeki kulaklık kronik problemli değil. Ben PC'yi bağladığım prize özel ek topraklama yaptırdım. Herhangi bir problem yaşamıyorum. USB ses kartını kullanarak bağlayın PC'ye bu şekilde bütün ses özelliklerini yazılımı üzerinden kullanabileceksiniz.

Youtube'da her zaman yüksek kaliteli şarkılar yüklenmiyor malesef. Spotify premium olmadığı sürece de zaten Youtube'dan farkı kalmayacak. 320KBPS mp3 falan indirip deneme şansınız varsa ancak öyle bi fark yaşayabilirsiniz. Kaldı ki Stereo'nun mantığıda bu zaten. Birde kulaklığı hangi modda dinliyorsunuz THX açıksa bu şekilde olması gereken şekilde çalışıyor demektir. EQ ayarını ve Stereo modunda olduğundan emin olun müzik dinlerken. Oyunlarda THX açıp oynarsanız zaten o çevre seslerini Surround şeklinde verdiği için muhteşem bir deneyim yaşatıyor sizi daha çok içine çekiyor. Fakat o birinden az ses gelmesi durumunu hiç yaşamadım aldım alalı. Tabi müzik için Spotify kullanıyorum bide Stereo modda yani THX modundan çıkartıyorum müzik dinlerken. Yazılımı üzerinden çok fazla ayara ulaşabilirsiniz.
thx kapalı eq dan music ayarında bass boost 50 ve sound normalization 100de kullanıyorum 320kbps mp3 nerden indirebilirim hiçbir fikrim yok açıkçası. normalde bu tarz şeylere çok takılmam ama kulaklık yeni olunca ve o kadar para verince %100 sorunsuz mükemmel olsun istiyor insan

Ben dip ses yaşamıyorum hiç. Dip ses daha önceki mesajlarımda da belirtmiştim topraklama kaynaklı oluyor genelde kronik arızalı değilse. Kaldı ki elinizdeki kulaklık kronik problemli değil. Ben PC'yi bağladığım prize özel ek topraklama yaptırdım. Herhangi bir problem yaşamıyorum. USB ses kartını kullanarak bağlayın PC'ye bu şekilde bütün ses özelliklerini yazılımı üzerinden kullanabileceksiniz.
usb ses kartından bağlı zaten ama dip ses sanırım şarkının eski olmasından ve kalitesinden kaynaklı kulaklıkta sıkıntı yok gibi

Valla bende 800 küsür para verdiğim aldığım zaman ama gerçekten değdiğini hissettiriyor yani yaşattığı deneyimle. Bu 320KBPS olayını dinlemek istediğiniz şarkının adını google amcaya yazıp sonuna bunu eklerseniz çıkıyor zaten ama orjinal bulamadığınız sürece bir fark yaratmayacaktır. Diğerleri Converter kullanılarak yapılıyor çünkü bi anlamı yok. En kötü Spotify deneme sürümü alabilirsiniz ilk ay veya 3 ay ücretsiz veriyor. Bunu alıp deneyin kart bilgilerinizi girin hesaptan para çekmiyor üyelik aktifleşince kaldırın kart bilgilerini yenileme derdi de olmaz.

Vallahi bende 800 küsur para verdiğim aldığım zaman ama gerçekten değdiğini hissettiriyor yani yaşattığı deneyimle. Bu 320Kbps olayını dinlemek istediğiniz şarkının adını Google amcaya yazıp sonuna bunu eklerseniz çıkıyor zaten ama orijinal bulamadığınız sürece bir fark yaratmayacaktır. Diğerleri converter kullanılarak yapılıyor çünkü bir anlamı yok. En kötü Spotify deneme sürümü alabilirsiniz ilk ay veya 3 ay ücretsiz veriyor. Bunu alıp deneyin kart bilgilerinizi girin hesaptan para çekmiyor üyelik aktifleşince kaldırın kart bilgilerini yenileme derdi de olmaz.

Kulaklık gerçekten iyi eski kulaklığımda kulaklarım içeriden driverlara değiyordu buna geçtikten sonra ne kadar rahatız olduğunu fark ettim eskisinin ama çok anlamadığım için müzik işlerinden vs. acaba sorunlu mudur diye düşünmedim değil :D

bir de sağ sol muhabbetinin şarkıdan şarkıya fark ettiğini anlamış oldum bazılarında bir enstürman 2taraftan gelse de bir tarafta daha ağır basıyor veya kulağa öyle geliyor

Valla bende 800 küsür para verdiğim aldığım zaman ama gerçekten değdiğini hissettiriyor yani yaşattığı deneyimle. Bu 320KBPS olayını dinlemek istediğiniz şarkının adını google amcaya yazıp sonuna bunu eklerseniz çıkıyor zaten ama orjinal bulamadığınız sürece bir fark yaratmayacaktır. Diğerleri Converter kullanılarak yapılıyor çünkü bi anlamı yok. En kötü Spotify deneme sürümü alabilirsiniz ilk ay veya 3 ay ücretsiz veriyor. Bunu alıp deneyin kart bilgilerinizi girin hesaptan para çekmiyor üyelik aktifleşince kaldırın kart bilgilerini yenileme derdi de olmaz.
şuan seven nation army dinliyorum ve sol kulaklığı çıkarınca sağdan yine alıyorum sesi ama sol çok daha ağır basıyor sizde de öyle midir dinleme şansınız varsa bi bakabilirseniz sevinirim

Seven Nation Army şarkısında evet aynı şekilde bende de bu durum şarkıların karakteristiğinden kaynaklı bi durum eğer bahsettiğiniz durum bu şarkıdaki durum gibi ise. Bazı müziklerde biraz Surround gibi olay var bu ondan kaynaklanıyor Stereo olayını en iyi şekilde faydalanabildiğiniz durum. Herhangi bir sorun yok yani. Zamanla alışacaksınız bu duruma.

Seven Nation Army şarkısında evet aynı şekilde bende de bu durum şarkıların karakteristiğinden kaynaklı bi durum eğer bahsettiğiniz durum bu şarkıdaki durum gibi ise. Bazı müziklerde biraz Surround gibi olay var bu ondan kaynaklanıyor Stereo olayını en iyi şekilde faydalanabildiğiniz durum. Herhangi bir sorun yok yani. Zamanla alışacaksınız bu duruma.
teşekkür ederim bazen 2taraftan gelmesine rağmen bir taraftan baskın olması çok kafamı karıştırdı alışık olmadığımdan dolayı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı