Razer BlackShark V2 cızırdıyor

Cleas

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar bundan 3 hafta önce Razer BlackShark V2 aldım ve birkaç sorun yaşıyorum. Müzik dinlerken ya da yayın izlerken bazen 1 saniyelik jak taktıgımızda kulaga gelen cızırtı sesi geliyor yani tık ediyor ve devamında sorun olmuyor. Ayrıca Windows'da ses değiştirdiğimde ugultu sesi geliyor, bu ses seviyesini %92'nin üzerine çıkardıgım zaman durmadan cızırtı sesi geliyor. (Geçenlerde bu sorun kendiliğinden çözülmüştü ama format attım ve tekrar başladı.) Razer Synapse üzerinden sound normalizationu açtıgımda yine aynı şekilde cızırtı problemi oluyor. Bu sorunları çözebilir miyim acaba? Yani yazılım bazlı bir sorun olma ihtimali var mı?

Jackı takarken yaşadığınız ses sıkıntısı normaldir ses kartına takıyorsunuz çünkü sesi algılayana kadar cızırtı veriyor onun dışındakiler biraz anormal gibi, garantiye göndermeyi deneyebilirsiniz.

Jackı takarken yaşadığınız ses sıkıntısı normaldir ses kartına takıyorsunuz çünkü sesi algılayana kadar cızırtı veriyor onun dışındakiler biraz anormal gibi, garantiye göndermeyi deneyebilirsiniz.

Onu örnek verdim hep ona benzer bir ses meydana geliyor nedense.

Aynı durum bende var 92 e aldığımda kalmıyor şuan 60 a almam gerekiyor ama bu sorun thx te sadece pazartesi garantiye vericem
Aynı durum bende de mevcut 91 e aldığımda cızırtı yok ama şuan 91 değil 60 almam gerekiyor pazartesi garantiye yollayacağım

Son düzenleme:
Aynı durum bende var 92'e aldığımda kalmıyor şu an 60'a almam gerekiyor ama bu sorun THX'te sadece pazartesi garantiye vereceğim.
Aynı durum bende de mevcut 91'e aldığımda cızırtı yok ama şu an 91 değil 60 almam gerekiyor pazartesi garantiye yollayacağım.

Az önce durumuna bakayım dedim iade edilmiş benim kulaklık.

siz nerden aldınız bilmiyorum fakat ben oyuncu mağzasından aldım umarum mağdur olmam
opcin diye birinin mağzasıymış umarım benimde iade olur gerçi bütün kulaklıklar aynı servise gidiyor arena bilgisayar diye

Siz nereden aldınız bilmiyorum fakat ben oyuncu mağzasından aldım umarum mağdur olmam.

Opcin diye birinin mağzasıymış umarım benim de iade olur gerçi bütün kulaklıklar aynı servise gidiyor arena bilgisayar diye.

Ben İtopya'dan aldım. Dediğin gibi kulaklık arena bilgisayara gidecek mağdur olacağını zannetmiyorum.

Geri
Yukarı