Razer BlackShark V2 cızırtı yapıyor

SunsetPolo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba kulaklığımı yeni almış olmama rağmen ses arada sırada cızırtı yapıyor. Dün Windows'a güncelleme gelmişti. Güncellemeyi yaptıktan sonra sorun kesildi fakat cızırtı neden kaynaklı hala anlamış değilim. Çok can sıkıcı bir durum. Deneyimli olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Ürünü Almanya'dan aldım fakat garantiye yazdırdım programından. Sanırım Türkiye'de de garanti kapsamına girmiş oldu.

Merhaba kulaklığımı yeni almış olmama rağmen ses arada sırada cızırtı yapıyor. Dün Windows'a güncelleme gelmişti. Güncellemeyi yaptıktan sonra sorun kesildi fakat cızırtı neden kaynaklı hala anlamış değilim. Çok can sıkıcı bir durum. Deneyimli olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Ürünü Almanya'dan aldım fakat garantiye yazdırdım programından. Sanırım Türkiye'de de garanti kapsamına girmiş oldu.
Şuan düzelmedi mi düzeldi mi anlamadım. Special Edition modeli mi?

Şu an düzelmedi mi düzeldi mi anlamadım. Special Edition modeli mi?

Kusura bakma yazamadım ban yedim saçma mod banları her neyse sorun yazılımsal sanırım çünkü dün hem programı hem de Windows'u güncelledim ve geçti ayrıca zarar görmedi kulaklık hiç.

Gelişme @pawEn Discord'a girince oluyor gine o cızırtı sorunu çok sinir bozucu.

Son düzenleme:
Sadece Discord'a girince mi oluyor? Bende de CS girince oluyordu düzelttiler sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı