Razer Blackshark V2 incelemesi

Kulaklığı 3 haftadır kullanıyorum. Size artıları ve eksilerini listeleyeceğim.
Artılarından başlayalım.
+28 bin Hz'ye kadar çıkıyor. Bassları aşırı iyi.
+İnanılmaz ses kesiyor. Bir şarkıyı son ses açtığınızda dünya ile iletişiminiz kopuyor.
+7.1 gayet başarılı. 7.1 özelliğini açıkçası ben bu kulaklıkda fazlasıyla hissettim.
+Mikrofonu çok kaliteli. Mikrofonunda ayriyeten sesiniz patla mısın diye bir boom çıkıyor. (Direkt takılı geliyor.) Karşı taraf sesinizi gayet net ve güzel şekilde duyabiliyor.
+RGB'si hoş duruyor. Herkes için önemli olmayabilir ama (benim için de o kadar önemli değil.) Gerçekten hoş duruyor. (V2 X modelinde yok.)
+Mikrofon çıkarılıyor. V2 X modelinde böyle değil. (Paraları da zaten farklı.) Ama bu gerçekten rahatlık sağlıyor.
+Çok rahat. Kulaklık gerçekten çok rahat.
+Pütürlü plastik var. Normalde kulaklıklarda parmak izi olur fakat bu kulaklıkta kullanılan malzemeden dolayı parmak izi olmuyor.
+Hem USB hem jak girişi var. İstediğiniz yerde USB girişini çıkarıp telefonunuzda bir müzik kulaklığı olarak kullanabiliyorsunuz.
+Mikrofon açma kapama tuşları var. Zaten bu neredeyse tüm kulaklıklarda var buna daha fazla değinmeyeceğim.
Eksilerini de unutmadık.
-Kablolar dolanıyor. Kablolar biraz sıkıntı çıkarabiliyor. Çünkü biraz dolanıyorlar.
-Metal çok sağlam gelmedi. Oradaki bağlantıyı sağlayan (fotoğraf bırakacağım.) Metal bana sanki çantadayken üstüne basılırsa kırılır gibi geldi.
-Biraz terletiyor. Ben çok fazla ekran başında kalıp oyun oynayan biriyim. Ve biraz terletmedi değil. Ama buna değer mi? Bence değer çünkü deri çok daha rahat.
Kısa kesersek bence alınır mı? Benim açımdan fazlasıyla alınır.
(Metal dediğim yer.)

indir (1).jpg

Bu arada o benim kulaklığım fotoğrafı değil, bunu internetten buldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam güzel de kendi kulaklığınızın fotoğraflarını koysaydınız keşke. Bir de kutulamasından vs. bahsetseniz iyi olabilirdi.
Şuanda nedense görsel yükle dediğimde kabul etmiyor? Fotoğrafları çektim gmaile attım farklı kaydet dedim. İndrilenlere girdi. Görsel yükleye bastım. Onu seçti ama şuanda bana şöyle diyor. Fotoğraf bu platformu desteklememektedir.
Moderayon ekibi yardım edebilir mi?

+RGB'si hoş duruyor. Herkes için önemli olmayabilir ama (benim için de o kadar önemli değil.) Gerçekten hoş duruyor. (V2 X modelinde yok.)
-Biraz terletiyor. Ben çok fazla ekran başında kalıp oyun oynayan biriyim. Ve biraz terletmedi değil. Ama buna değer mi? Bence değer çünkü deri çok daha rahat.
RGB'si güzel duruyor ve deri çok rahat demişsiniz fakat ben RGB'si yok ve kulak padleri deri değil kumaş diye biliyorum. Yanlış mıyım?

Evet RGB yok yeşil renkte sadece. Bana göre kumaş pedlere sahip olması daha iyi pedin fakat iç kısmı deriden oluşuyor dışarı ses vermemesi için. Ondan olabilir deri kadar terletmiyor orası kesin. Bana göre kumaş pedleri daha kalın olmalıydı.

Geri
Yukarı