Razer Blackshark V2 Pro 2023 alınır mı?

Hayırlı olsun kulaklığınız. Ben de aldım aynı kulaklıktan ancak yazılım sorunu sebebiyle iade ettim. Siz de durum nasıl memnun musunuz? Hangi rengini aldınız?
Yazılımsal bir problem yaşamadım ancak sesin tizleri cok az. Sesler warzone da çok boğuk geliyordu. Genel olarak ses profilini begenmedim. İade ettim

İadeyi kabul etmelerine sevindim normalde çok zorluk çıkartıyorlar. Nereden almıştınız kulaklığı? Benim aldığımda Synapse uygulaması ve kulaklık birbirini görmedi ve sürekli güncelleme hatası veriyordu.
Yazılımsal bir problem yaşamadım ancak sesin tizleri cok az. Sesler warzone da çok boğuk geliyordu. Genel olarak ses profilini begenmedim. İade ettim

İadeyi kabul etmelerine sevindim normalde çok zorluk çıkartıyorlar. Nereden almıştınız kulaklığı? Benim aldığımda Synapse uygulaması ve kulaklık birbirini görmedi ve sürekli güncelleme hatası veriyordu.

Amazon ancak satıcı İncehesap. İncehesap red verdi sağ olsun Amazon satici red etse bile iade edebilirsiniz dedi

Şu an Trendyolda piyasanın çok çok altında bir fiyata satılmakta. Ürünü sipariş ettim. Kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Özellikle mikrofon konusu benim için çok önemli çünkü freelance çalışıyor ve yayın yapıyorum. Biraz detaylı kulaklıktan bahsedebilirseniz sevinirim.

Almayı düşünen arkadaşlar için de link bırakıyorum, sanırım bir hata var fiyatta. 2023 model olmayanın fiyatına 2023 modeli koymuşlar. Açıklamada ve soru & cevap kısmındaki model kodu 2023’ün modeli. Şu an fiyatı kargo dahil 3859TL.

Şu an Trendyolda piyasanın çok çok altında bir fiyata satılmakta. Ürünü sipariş ettim. Kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Özellikle mikrofon konusu benim için çok önemli çünkü freelance çalışıyor ve yayın yapıyorum. Biraz detaylı kulaklıktan bahsedebilirseniz sevinirim.

Almayı düşünen arkadaşlar için de link bırakıyorum, sanırım bir hata var fiyatta. 2023 model olmayanın fiyatına 2023 modeli koymuşlar. Açıklamada ve soru & cevap kısmındaki model kodu 2023’ün modeli. Şu an fiyatı kargo dahil 3859TL.

Ne hikmetse 2020 versiyon fiyatına satılıyor 2023 versiyon ise alan arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden

Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsatta. Eğer 2023 versiyonu gelirse kesinlikle fiyatları karıştırmışlardır diye düşünüyorum. Ürünle yazılımsal sorun yaşamama rağmen benim bile ilgimi çekti.

Açıkçası virtuoso almayı düşünen biriydim ve bu fiyata şaşırdım. Daha ucuza daha yüksek bir performans, şaşırtıcı. Yazılımsal sorunların çözülüp çözülmediğini hala kullanan arkadaşlardan teyit edebiliriz. Umarım kullanımda olan arkadaşlar bizimle tecrübelerini paylaşır.

Siz ne gibi bir yazılımsal sorun yaşamıştınız? @RavenLoft

Synapse 3 ile kulaklık eşleşmediği için kulaklık hiçbir işe yaramadı. Herkesin başına gelmiyor ancak başınıza böyle bir sorun geldiğinde kulaklık 100 liralık bir kulaklıkla aynı oluyor. Çok saçma bir sorun ve Razer bile bu sorunu çözemiyor. Dünyada başka yerlerde de bu sorunu yaşayanlar var bir tek Türkiye değil.

Sorun yaşayan biri olmama rağmen açıkça söyleyeyim,bu fiyata denemeye değer. Düzgün çalışırsa kulaklığın verimli olacağından şüphem yok ancak kulaklık ürünleri hijyen gerekçesiyle iade olmuyor.

Cloudu satıp vatan dan 5400 e almıştım ben gibi FPS oyunları oynuyorsanız muazzam bi kulaklık, mikrofon kalitesi gayet başarılı, fiyatı şu an bedava almak isteyenler bence kaçırmasın

Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsatta. Eğer 2023 versiyonu gelirse kesinlikle fiyatları karıştırmışlardır diye düşünüyorum. Ürünle yazılımsal sorun yaşamama rağmen benim bile ilgimi çekti.
Sorulan soruda satıcı 2023 ürün kodunu vermiş. Ancak başka satın alan birisi bozuk ürün gönderildiğini yazmış. Sizce riske girip alsam mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı