Razer BlackShark V2 Pro 2023 alınır mı?

Neyine katılmıyorsun bayağı overpriced bir ürün. Arctis Nova 7 5200 TL, dt 990 Pro 6100 TL falan varken bunun ne alınabilirligi var miki dışında açıklar mısınız?

Sana sorunlu gelmiş o zaman ben Arctis Nova Pro G PRO X 2 de kullandım dt 990 oyun için çok iyi değil G PRO X 2'nin normal hali daha iyi ama Razer BlackShark da öyle bir EQ ayarları yapabiliyorsun ki çok yükseltebiliyorsun sesleri gayet çok iyi bir ürün kimse sizin gibi demiyor. Cloud 3 HS 80 böyle kulaklıkları da sollayıp geçiyor rtings adlı test sitesinden bakabilirsiniz neredeyse herkes buradan bakıyor.

Sana sorunlu gelmiş o zaman ben Arctis Nova Pro G PRO X 2 de kullandım dt 990 oyun için çok iyi değil G PRO X 2'nin normal hali daha iyi ama Razer BlackShark da öyle bir EQ ayarları yapabiliyorsun ki çok yükseltebiliyorsun sesleri gayet çok iyi bir ürün .

Dt 990 pro oyun için çok iyi bir seçimdir, değil demeniz hiç kullanmadığızın belirtisi, olay ne ara artics pro ve G PRO X2'ye geldi anlamadım. Eğer DT 990 PRO'ya oyun için iyi değil diyorsan hiçbirsey bilmiyorsun demektir , şuan profesyonel oyuncular tarafından tercih edilen bir seçim. Open back ve imaging'in gayet başarılı olması sayesinde ayak seslerinin nereden geldiğini anlayabiliyorsun rahatlıkla . Lütfen DT 990 proyu kullanmadan laf yapmayın.
Blackshark V2 proyu oyunda yerle bir eder.
çok iyi bir ürün kimse sizin gibi demiyor.
Aaa öyle miymiş:) ozaman burdakiler ne diyor benim yaşadığım problemin aynısı bu adamda var kullanıcılar aşırı yaygın olduğunu söylemiş , bir tanesi ise 3 kere değişim yapmış 3'ündede problemle karşılaşmış

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Screenshot_20240523-081628~2.png

.Cloud 3 HS 80 böyle kulaklıkları da sollayıp geçiyor rtings adlı test sitesinden bakabilirsiniz neredeyse herkes buradan bakıyor.
Siz başından beri RTİNGS.COM'a göre yorum yapıyorsanız ben boşu bosuna yazıyorum demek, kimisi flat , kimisi V shaped, kimisi warm bir ses ister kimse kulaklığı kullanmadan o daha iyidir bu daha iyidir diyemez, yani sen ses kalitesi nasıldır diye RTİNGS'ten bakıyorsan başından beri yanlış yapiyorsun ordan bakılacak şeyler en fazla ses sahnesi, mik kalitesi, ses yalıtımı olabilir. Şuan Cloud 3 wireless'ı BS V2 pro 2023 yerine tercih edecek binlerce adam vardır . Uzun sözün kısası kulaklık iyi değil satın alip kullanıyorsan ne mutlu sana ama DT 990 PRO, DT 770 PRO, HD 560S, Pc38x'lerden birini kullan oyun bakımından Blackshark V2 pro 2023'ü tokat manyağı edicegini goruceksin, boş oyuncu kulaklıklarını deneyeceğine bunlara bakmanı öneririm belki gerçek ses kalitesi nedir öğrenirsin.

Dt 990 Pro oyun için çok iyi bir seçimdir, değil demeniz hiç kullanmadığızın belirtisi, olay ne ara Arctis Pro ve G PRO X2'ye geldi anlamadım. Eğer dt 990 Pro'ya oyun için iyi değil diyorsan hiçbir şey bilmiyorsun demektir, şu an profesyonel oyuncular tarafından tercih edilen bir seçim. Open back ve ımaging'in gayet başarılı olması sayesinde ayak seslerinin nereden geldiğini anlayabiliyorsun rahatlıkla. Lütfen dt 990 Pro'yu kullanmadan laf yapmayın.
BlackShark V2 Pro'yu oyunda yerle bir eder.

AAA öyle miymiş:) o zaman buradakiler ne diyor benim yaşadığım problemin aynısı bu adamda var kullanıcılar aşırı yaygın olduğunu söylemiş, bir tanesi ise 3 kere değişim yapmış 3'ündede problemle karşılaşmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 2202399

Siz başından beri RTİNGS.COM'a göre yorum yapıyorsanız ben boşu bosuna yazıyorum demek, kimisi flat, kimisi v shaped, kimisi warm bir ses ister kimse kulaklığı kullanmadan o daha iyidir bu daha iyidir diyemez, yani sen ses kalitesi nasıldır diye Rtings'ten bakıyorsan başından beri yanlış yapiyorsun oradan bakılacak şeyler en fazla ses sahnesi, mik kalitesi, ses yalıtımı olabilir. Şu an Cloud 3 Wireless'ı bs V2 Pro 2023 yerine tercih edecek binlerce adam vardır. Uzun sözün kısası kulaklık iyi değil satın alip kullanıyorsan ne mutlu sana ama dt 990 Pro, dt 770 Pro, HD 560s, PC38X'lerden birini kullan oyun bakımından BlackShark V2 Pro 2023'ü tokat manyağı edeceğini goruceksin, boş oyuncu kulaklıklarını deneyeceğine bunlara bakmanı öneririm belki gerçek ses kalitesi nedir öğrenirsin.

Rtingse göre yorum yapmıyorum ama DT990'a oyun da yerle bir eder demeniz konuyla alakalı hiçbir şey bilmediğiniz anlamına geliyor kronik sorunlu kulaklık gelmesi o kulaklığı leş yapmıyor BlackShark V2 2023 G PRO'yu da SteelSeries'i de kullandım 2'sinden de kat kat iyi microfona ve sese sahipti özelleştirilebilir e Q ile ayak seslerini aşırı yükseltip silah seslerini azaltabiliyorsun bu senin dediğin hiçbir kulaklık da yok profesyonel oyuncular bile geçti diye yalan atıyorsun bir de CS2 ve Valorant da bir esporcu kullanmıyor bu kulaklığı. Birçok YouTube veya Reddit'e gidersen Cloud 3 veya dediğin kulaklıkların BlackShark'ın yanın da çok da bir şey etmediğini göreceksin sen oyunla normal sesi karıştırıyorsun. Kullananların hepsi oyun için ideal ama müzik ve ses kalitesi için mükemmel diyor ve kulaklık bunun için üretilmiş zaten.

Son düzenleme:
Rtingse göre yorum yapmıyorum ama DT990'a oyun da yerle bir eder demeniz konuyla alakalı hiçbir şey bilmediğiniz anlamına geliyor kronik sorunlu kulaklık gelmesi o kulaklığı leş yapmıyor BlackShark V2 2023 G PRO'yu da SteelSeries'i de kullandım 2'sinden de kat kat iyi microfona ve sese sahipti özelleştirilebilir e Q ile ayak seslerini aşırı yükseltip silah seslerini azaltabiliyorsun bu senin dediğin hiçbir kulaklık da yok profesyonel oyuncular bile geçti diye yalan atıyorsun bir de CS2 ve Valorant da bir esporcu kullanmıyor bu kulaklığı. Birçok YouTube veya Reddit'e gidersen Cloud 3 veya dediğin kulaklıkların BlackShark'ın yanın da çok da bir şey etmediğini göreceksin sen oyunla normal sesi karıştırıyorsun. Kullananların hepsi oyun için ideal ama müzik ve ses kalitesi için mükemmel diyor ve kulaklık bunun için üretilmiş zaten.
Hocam , ben anlatamıyorum herhalde, ben diyorum ki kullandım , benim sorunumun ses kalitesi ile alakası yoktu, ses ile ilgili tek şey dip sesti oda ses kalitesini etkliyen bir faktör değil, ses kalitesi 7000 TL'ye göre kötü, oyun performansındada ahım sahim birseyy değil kullandığım kulaklığı benden nasıl daha iyi biliceksin , 6 seneden beri kulaklık ile ilgileniyorum hoşuma gidiyor , hayatınızda DT 990 PRO gibi bir kulaklık kullanmadığınız için boş boş yorum yapıyorsunuz birşey bilmediğiniz için , ayrıca G PRO X2 ve SS ARTICS NOVA kullanmadığınız çok belli , dediğiniz silah sesi zart zurt EQ seysini yazılımlarla halledebiliyorsunuz bir tane ESPORT diye bir eq kısmı açmışlar çocuk kandırmak için .yüksek ihtimalle Blackshark V2 pro 2023'ü almışsınız kendinizi geçistirmek için iyi diyorsunuz iyi hissetmek için , şuan piyasadaki audiophile kulaklıklar çok iyidir Razer'dan, ayrıca dünyanın en ünlü Twitch yayıncısı Ninja, DT 990 PRO kullandı çok uzun süre sonra bayıldığı için üst modeli DT 1990 pro aldı bunuda belirtiyim. Madem "sözde" SS ARTICS NOVA PRO, G PRO X2 kullanmissiniz gidin bir onun yerine DT 990 pro , PC38X falan kullanın belki kullandıktan sonra ezbere konuşmayı bırakırsınız.

Hocam, ben anlatamıyorum herhalde, ben diyorum ki kullandım, benim sorunumun ses kalitesi ile alakası yoktu, ses ile ilgili tek şey dip sesti oda ses kalitesini etkliyen bir faktör değil, ses kalitesi 7000 TL'ye göre kötü, oyun performansındada ahım sahim birseyy değil kullandığım kulaklığı benden nasıl daha iyi bileceksin, 6 seneden beri kulaklık ile ilgileniyorum hoşuma gidiyor, hayatınızda dt 990 Pro gibi bir kulaklık kullanmadığınız için boş boş yorum yapıyorsunuz bir şey bilmediğiniz için, ayrıca G PRO X2 ve SS Arctis Nova kullanmadığınız çok belli, dediğiniz silah sesi zart zurt EQ seysini yazılımlarla halledebiliyorsunuz bir tane esport diye bir EQ kısmı açmışlar çocuk kandırmak için. Yüksek ihtimalle BlackShark V2 Pro 2023'ü almışsınız kendinizi geçistirmek için iyi diyorsunuz iyi hissetmek için, şu an piyasadaki audiophile kulaklıklar çok iyidir Razer'dan, ayrıca dünyanın en ünlü Twitch yayıncısı ninja, dt 990 Pro kullandı çok uzun süre sonra bayıldığı için üst modeli dt 1990 Pro aldı bunu da belirtiyim. Madem "sözde" SS Arctis Nova Pro, G PRO X2 kullanmissiniz gidin bir onun yerine dt 990 Pro, PC38X falan kullanın belki kullandıktan sonra ezbere konuşmayı bırakırsınız.

Ya siz neyi kullandığımı benden iyi mi bileceksiniz espor bölümüyle alakası yok bütün eqları istediğin gibi özelleştirebiliyorsun 7 bin TL'lik kulaklık değil diyorsunuz G PRO ve SteelSeries'den çok daha iyi kulaklık G PRO ve SteelSeries daha pahalı yok neymiş ninja DT1990 almış adam yayıncı çünkü oynadığı oyun da Fortnite ayak seslerini ekran da gösteriyor ne ayak sesi kasacaksın adam sence onu oyun için mi aldı yayıncı diye aldı size ne yalan borcum olacak. Bir siz akıllısınız bütün espor camiyası kulaklıktan anlamıyor zaten bütün espor camiası Razer HyperX Logitech kullanıyor gelip burada en özelleştirilebilir e Q ya sahip kulaklığa çöp diyorsun.

Ya siz neyi kullandığımı benden iyi mi bileceksiniz espor bölümüyle alakası yok bütün eqları istediğin gibi özelleştirebiliyorsun.
Bunu tüm kulaklık yazılımı yapabiliyor ben burda neyi övmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum.
7 bin TL'lik kulaklık değil diyorsunuz G PRO ve SteelSeries'den çok daha iyi kulaklık G PRO ve SteelSeries daha pahalı .
G PRO diye bir wireless kulaklık yok, yanılmıyorsam G PRO X 2 diyorsunuz
Az önce G PRO X2' daha iyi bir kulaklık diyordunuz şimdi ise tam tersini diyorsunuz iki dediğiniz birini tutmuyor
ninja DT1990 almış adam yayıncı çünkü oynadığı oyun da Fortnite ayak seslerini ekran da gösteriyor ne ayak sesi kasacaksın adam sence onu oyun için mi aldı yayıncı diye aldı size ne yalan borcum olacak..
Eee? Yayıncı olunca ne oluyor anlamadım sanki Razer Blackshark V2 pro 2023 kullanınca yayın açılmıyor gibi konuşuyorsunuz, ayrıca ninja tek fortnite oynamıyor çocuk.
.Bir siz akıllısınız bütün espor camiyası kulaklıktan anlamıyor zaten bütün espor camiası Razer HyperX Logitech kullanıyor gelip burada en özelleştirilebilir e Q ya sahip kulaklığa çöp diyorsun.
Bir tek ben akilliyim demedim, ESPOR oyuncuların çoğu sponsorlu ve ayrıca CS / VALO için süper bir kulaklığa gerek yok, normal G pro x , Cloud 3 bile çok iyi iş yapar. Asıl seçici etken Warzone Battlefield gibi kargasali oyunlardır ve maalesefki Blackshark V2 pro 2023 arkası kapalı ses sahnesi dar bir kulaklik olduğu için iyi iş yapamıyor DT 990 PRO ise arkası açık olduğu için ses sahnesi geniş ve çok iyi iş yapıyor.yuksek ihtimalle arkası açık arkası kapalı ne demek bilmiyorsunuz Kulaklıktan anlamadığınız çok belli her Gaming kulaklık oyunda en iyisi olmuyor,

Dt 990 pro kullanmadığınız için ezbere konusuyorsunuz ben ikisinide kullandım eğer BLACKSHARK V2 PRO 2023 güzel bir kulaklık olsa iade yerine değişim alabilirdim :)

Bunu tüm kulaklık yazılımı yapabiliyor ben burada neyi övmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum.

G PRO diye bir Wireless kulaklık yok, yanılmıyorsam G PRO X 2 diyorsunuz.
Az önce G PRO X2' daha iyi bir kulaklık diyordunuz şimdi ise tam tersini diyorsunuz iki dediğiniz birini tutmuyor.

Eee? Yayıncı olunca ne oluyor anlamadım sanki Razer BlackShark V2 Pro 2023 kullanınca yayın açılmıyor gibi konuşuyorsunuz, ayrıca ninja tek Fortnite oynamıyor çocuk.

Bir tek ben akilliyim demedim, espor oyuncuların çoğu sponsorlu ve ayrıca CS / Valorant için süper bir kulaklığa gerek yok, normal G PRO X, Cloud 3 bile çok iyi iş yapar. Asıl seçici etken Warzone Battlefield gibi kargasali oyunlardır ve maalesef ki BlackShark V2 Pro 2023 arkası kapalı ses sahnesi dar bir kulaklık olduğu için iyi iş yapamıyor dt 990 Pro ise arkası açık olduğu için ses sahnesi geniş ve çok iyi iş yapıyor.

Dt 990 Pro kullanmadığınız için ezbere konusuyorsunuz ben ikisini de kullandım eğer BlackShark V2 Pro 2023 güzel bir kulaklık olsa iade yerine değişim alabilirdim :)

Hiçbir zaman G PRO X2 daha iyi demedim lafımı çarpıtıyorsun. Ayrıca dt 990 kablosuz ve Mic'li olsa alınabilir çok eksik benim gözümde.

Hiçbir zaman G PRO X2 daha iyi demedim lafımı çarpıtıyorsun. Ayrıca dt 990 kablosuz ve Mic'li olsa alınabilir çok eksik benim gözümde.
Hocam , G pro X2'nin normal halı daha iyi yazmışsınız, dediğinizden 3 farklı anlam çıkıyor ozaman anlaşılır yazın , G PRO X , G PRO X2 modelinden daha iyi yazın. Kablolu olması bir eksi değil hatta benim için kablo bir artıdır, kablolu kulakliklarda istediğin DAC/AMP ile birlikte kullanıp kulaklığı inanılmaz ses kalitesine çıkarabiliyorsunuz , şuan SOUND BLASTER G6+DT990 PRO kombosu inanilmaz meshur (eğer çok pahalı gelirse SOUND BLASTER G3 bile iş yapar) Sound blaster'ın yazılımı sayesinde ayak sesleri hemen belli oluyor, scout mode diye birşey var oyun için harika birşey. Ayrıca günümüzde static noise/buzzing/hissing gibi kronik problemler kablosuz kulaklıklarda oluyor genellikle onuda belirtiyim.
Mik konusuna gelirsek ucuz bir BM800 veya Razer seiren mini bile iş yapar.

Hocam, G PRO X2'nin normal halı daha iyi yazmışsınız, dediğinizden 3 farklı anlam çıkıyor o zaman anlaşılır yazın, G PRO X, G PRO X2 modelinden daha iyi yazın. Kablolu olması bir eksi değil hatta benim için kablo bir artıdır, kablolu kulakliklarda istediğin DAC/AMP ile birlikte kullanıp kulaklığı inanılmaz ses kalitesine çıkarabiliyorsunuz, şu an Sound Blaster g6+DT990 Pro kombosu inanilmaz meshur (eğer çok pahalı gelirse Sound Blaster G3 bile iş yapar) Sound Blaster'ın yazılımı sayesinde ayak sesleri hemen belli oluyor, scout mode diye bir şey var oyun için harika bir şey. Ayrıca günümüzde static noise/buzzing/hissing gibi kronik problemler kablosuz kulaklıklarda oluyor genellikle onu da belirtiyim.
Mik konusuna gelirsek ucuz bir BM800 veya Razer Seiren mini bile iş yapar.

Aile evin de olduğum için çok bütün sesleri gizleyemez bir de çok yer kaplayabiliyor Mic'ler öyle tercih etmiyorum ekstra masraf da oluyor üstüne.

Hocam, G PRO X2'nin normal halı daha iyi yazmışsınız, dediğinizden 3 farklı anlam çıkıyor o zaman anlaşılır yazın, G PRO X, G PRO X2 modelinden daha iyi yazın. Kablolu olması bir eksi değil hatta benim için kablo bir artıdır, kablolu kulakliklarda istediğin DAC/AMP ile birlikte kullanıp kulaklığı inanılmaz ses kalitesine çıkarabiliyorsunuz, şu an Sound Blaster g6+DT990 Pro kombosu inanilmaz meshur (eğer çok pahalı gelirse Sound Blaster G3 bile iş yapar) Sound Blaster'ın yazılımı sayesinde ayak sesleri hemen belli oluyor, scout mode diye bir şey var oyun için harika bir şey. Ayrıca günümüzde static noise/buzzing/hissing gibi kronik problemler kablosuz kulaklıklarda oluyor genellikle onu da belirtiyim.
Mik konusuna gelirsek ucuz bir BM800 veya Razer Seiren mini bile iş yapar.

Scoud mod o kulaklığın yazılımından mı yoksa başka şey mi Sound Blaster tam olarak ne işe yarıyor?

Scoud mod o kulaklığın yazılımından mı yoksa başka şey mi Sound Blaster tam olarak ne işe yarıyor?
Sound blaster bir ses kartı üreten marka örnek olarak en baba modellerinden birini atıyorum. Bunu kablolu kulaklığa takinca ses kalitesi performansı devasa bir şekilde artıyor, o detaylar ince , mükemmel ses kalitesi sağlıyor , artı olarak harici mikrafonunuzuda mikrafon girişine kısmına takabiliyorsunuz, mik kalitesini kristal ses denilebilicek seviyeye getiriyor. Bu yüzden oyun için DT 990 PRO+ SOUND BLASTER G6 kombosu aşırı tercih ediliyor ama siz bir türlü beğenmiyorsunuz. Ayrıca sound blaster G6'nin sesi 32 bit 384KHZ ama yanlış hatırlamıyorsam Blackshark V2 pro 2023 ise 7K TL olmasına rağmen 16 bit 48KHZ bu çok utanç verici birşey , ayrıca kablolu olmadığı için hep böyle kalıcak , şuan 2000 tlik kulaklıklar bile en azından 24 bit 96KHZ olabiliyor.

Scout mode ise sound blaster ses kartlarında kullanılan bir özellik ayak sesleri gibi bazı şeyleri aşırı belirgin hale getiriyor, bazıları seviyor bazıları sevmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı