Razer BlackShark V2 Pro 2023 Edition alınır mı?

• Konuyu başlatan w1B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 159
Bütçe
6200
Kablolu versiyonunu kullanıyorum, kablosuz versiyonu bu fiyata değmez diye düşünüyorum.
HS80 bakabilirsiniz

Ben de kablolusu var. 2650'ye almıştım ama kablosuzu için o kadar para verilmez bence.@Asla Taviz Vermem Hocam hiç önermiyordu bu kulaklığı. Kendisi müsaitse yorumunu yazabilir. Nova 7 var sanırım bu fiyatlarda. @Error
Evet 2023 ve 2020 arasında hiç bir ses farkı yok, düşüncem hala aynı.

bu attığımeya daha ucuza arkadaşın önerdiği HS80 wireless.
SteelSeries artics nova 7 sağlam bir seçim onu alsın, eğer illa Razer istiyorsa biraz araştırsın çünkü ses profili herkese hitap etmiyor.

Son düzenleme:
Kablolu versiyonunu kullanıyorum, kablosuz versiyonu bu fiyata değmez diye düşünüyorum.
HS80 bakabilirsiniz
HS80 daha iyidir
Kafama hiç oturmuyor çok sıkıyor.

Evet 2023 ve 2020 arasında hiç bir ses farkı yok, düşüncem hala aynı.

SteelSeries artics nova 7 sağlam bir seçim onu alsın, eğer illa Razer istiyorsa biraz araştırsın çünkü ses profili herkese hitap etmiyor.
Bunun yapısı da Corsair HS80'e benziyor. Yine ağrıtır mı?

bu attığımeya daha ucuza arkadaşın önerdiği HS80 wireless.
Nova 7 wireless ile 7P'nin farkı nedir?

Ben de kablolusu var. 2650'ye almıştım ama kablosuzu için o kadar para verilmez bence.@Asla Taviz Vermem Hocam hiç önermiyordu bu kulaklığı. Kendisi müsaitse yorumunu yazabilir. Nova 7 var sanırım bu fiyatlarda. @Error

Kablolusunu önerir misiniz peki? Sanırım kullanıyorsunuz. Onun fiyatı 3200 civarlarında.

Son düzenleme:
Kafama hiç oturmuyor çok sıkıyor.

Bunun yapısı da Corsair HS80'e benziyor. Yine ağrıtır mı?

Nova 7 wireless ile 7P'nin farkı nedir?

Kablolusunu önerir misiniz peki? Sanırım kullanıyorsunuz. Onun fiyatı 3200 civarlarında.
7P eski sürüm bu güncel olan.

Kafama göre sıkar diye düşünüyorum. Başka öneriniz var mı?
Öyle düşünüceğinize gidin Media Markt, Teknosa gibi yerlerde millet kafasına taksın diye açık alanda sunuyorlar orda takin .

Kafama göre sıkar diye düşünüyorum. Başka öneriniz var mı?
Hs 80 sıkmıyor bu arada sadece büyük kafalara hitap etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı