Elektronik Razer Blackshark V2 Pro 2023 Versiyon 3828 TL

Şu konuda baya bir arkadaş sorun yaşamış bende sipariş vermiştim şu anda kargoda ama galiba kapıda iade edeceğim tekrar.

Yazılımla düzelir bence ben kararsızım haftaya cumaya randevu aldım teslim için o zaman fikrim ne olur bilmiyorum. Kutuyu açıp test edersem dönüş yaparım tekrar.

Anakartımda Bluetooth yok bu model Bluetoothlu gözüküyor. Ben bağlantıyı nasıl yaparım? Cihaz çalışır mı benim pcde? Yardımcı olur musunuz?

2020 ve 2023 arasında ciddi bir fark mı var?

2023 modeli Type-C ile geliyor, Bluetooth bağlantı seçeneği ve daha büyük batarya kapasitesi var, 2020 modeli 20 saat giderken 2023 modeli 60 saat dayanıyor, ayrıca mikrofonu 2020 modelinden on gömlek daha üstün.

Anakartımda Bluetooth yok bu model Bluetooth'lu gözüküyor. Ben bağlantıyı nasıl yaparım? Cihaz çalışır mı benim PC'de? Yardımcı olur musunuz?

Bilgisayarın Bluetooth özelliğini desteklemesi şart değil, kutuda gelen dongle ile bağlarsınız.

Arkadaşlar ürün elime ulaştı ve sorunsuzca bağlandım Synapse'ye hiç bir sorun yok, dip ses falan da yok 2 hafta kullanıp bir inceleme yayınlarım. Tek kötü yanı kulaklarımı biraz fazla sıktı ve biraz ağır geldi G535'ten geçtiğim için.

Arkadaşlar ürün elime ulaştı ve sorunsuzca bağlandım Synapse'ye hiç bir sorun yok, dip ses falan da yok 2 hafta kullanıp bir inceleme yayınlarım. Tek kötü yanı kulaklarımı biraz fazla sıktı ve biraz ağır geldi G535'ten geçtiğim için.
Stok hali öyle yanlardan sıkıyor kullanmadığınız zaman kutusuna yada kasaya asınız zamanla gevşeyecektir ve rahat olacaktır. G535'e göre evet ağır gelebilir ama çoğu kulaklığa göre gene konforludur.

Stok hali öyle yanlardan sıkıyor kullanmadığınız zaman kutusuna yada kasaya asınız zamanla gevşeyecektir ve rahat olacaktır. G535'e göre evet ağır gelebilir ama çoğu kulaklığa göre gene konforludur.
Bende öyle düşünmüştüm. Bu arada elinde güzel bir EQ ayarı olan varsa atabilirse çok sevinirim.

Bende öyle düşünmüştüm. Bu arada elinde güzel bir EQ ayarı olan varsa atabilirse çok sevinirim.
2021 modelini düz profilde kullanıyorum ben müzik ve normal için. Sound Normalization 35'te. Oyunda ise Normalization ve Bass Booster 80'de Ekolayzır'da otomatik Game Modunda oynuyorum.

2021 modelini düz profilde kullanıyorum ben müzik ve normal için. Sound Normalization 35'te. Oyunda ise Normalization ve Bass Booster 80'de Ekolayzır'da otomatik Game Modunda oynuyorum.
Ben ürünü iade ediyorum ya. EQ ayarlarıyla çok kurcaladım olmadı ayrıca G535 ile arasında mikrofon dışında arasındaki fiyat farkına değmiyor bence.

Geri
Yukarı