Elektronik Razer BlackShark V2 Pro 2119 TL

Bu fiyata alınır mı? Kablolu veya kablosuz farketmez bu fiyattaki alternatifleri nedir? Fps oyunları, yarış oyunları ve müzik performansı benim için ses olarak önemli olanlar.

Alternatifler

Logitech g pro x wireless
Corsair hs70 wireless
Corsair void elite

Razer çekim mesafesi ve batarya kapasitesi olarak corsair hs70 den önde 15 saate 22 saat. Ses kalitesi vs geri kalan hemen hemen herşeyde corsair daha iyi ve arada 1.000 tl fark var aşağı yukarı

Aynı karşılaştırma hyperix içinde geçerli forumlarda çok yükselen oldu eğerki wireless kulaklık ihtiyacınız varsa alınabilirdi ama ihtiyaç artı kalite isteyenler için alternatif çok. Zaten kullananlarda corsair void elite den sesi daha kötü demişlerdi

Bu fiyata alınır mı? Kablolu veya kablosuz farketmez bu fiyattaki alternatifleri nedir? Fps oyunları, yarış oyunları ve müzik performansı benim için ses olarak önemli olanlar.
Müzik kalitesi gerçekten iyi sayılabilecek kadar iyi bir oyuncu kulaklığına göre ama kablosuz gibi bir derdiniz yoksa Düz V2 modelini alabilirsiniz. Rakibi G PRO X WİRELESS ve CLOUD 2 WİRELESS modelleri olabilir direkt onlara hitap ediyor.

Bu fiyata alınır mı? Kablolu veya kablosuz fark etmez bu fiyattaki alternatifleri nedir? FPS oyunları, yarış oyunları ve müzik performansı benim için ses olarak önemli olanlar.

Pro olmayan normal sürümünü kullanıyorum gayet memnunum sadece Max ses seviyesi sanki rakiplerine nazaran düşük gibi onun harici güzel. Ergonomik, tasarımı güzel, kafayı rahatsız etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı