Razer BlackShark V2 Pro ayarları nasıl olmalı?

Tolga Doğan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, BlackShark V2 Pro kullanan arkadaşlar varsa program üzerinden ayarları nasıl kullanıyorsunuz?
Ben şu an THX kapalı şekilde default ayarlarda kullanıyorum fakat oyunlarda çok iyi sonuç alamadım. Müzik kalitesi falan güzel.
Oyunda ses kasarken sesler çok boğuk geliyor sanki ya da ben alışamadım. Silah sesleri bile değişik geliyor Bass'lı sanki. Oyun için nasıl bir ayar yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Blackshark v2'nin kablolusunu kullanıyorum. Ben de alalı en fazla 2-3 hafta oldu. THX kapalı, Bass Boost 60, Sound Normalization 100, synapse uygulamasında volume 74.
EQ Ayarları sırasıyla:
0/0/-3/-3/+1/0/+3/-1/-4/+8
Mic Equalizer ise Broadcast.
Ayarlar Pro'da farklılık yaratmayacaktır.

Blackshark v2'nin kablolusunu kullanıyorum. Ben de alalı en fazla 2-3 hafta oldu. THX kapalı, Bass Boost 60, Sound Normalization 100, synapse uygulamasında volume 74.
EQ Ayarları sırasıyla:
0/0/-3/-3/+1/0/+3/-1/-4/+8
Mic Equalizer ise Broadcast.
Ayarlar Pro'da farklılık yaratmayacaktır.
Oyunlar da mı kullanıyorsunuz bu ayarları? denedim fakat bass çok yüksek rahatsız edici derecede.

Son düzenleme:
Oyunlar da mı kullanıyorsunuz bu ayarları? denedim fakat bass çok yüksek rahatsız edici derecede.
Bu ayarlar doğal sese en yakını olduğu için herşeyde kullanılabiliyor.

Denedim fakat verimli sonuç alamadım. İnce bir ayar yapılması lazım heralde oyunlarda ses tuhaf geliyo boğuk gibi.
THX'i kapatıp Ses Ayarlarından kayıttan yürüte gelip Razer Sound Cardı seçtiniz mi? Ben bu ayarları yapınca hiç boğukluk olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı