Razer BlackShark V2 Pro nasıldır?

PORSHİUS

Kilopat
Arkadaşlar kulaklığa hangi siteden baktıysam 4K üstündeydi, Hepsiburada'da 2.900 TL'ye düşmüştü aldım direkt. Sizce iyi mi yaptım. Rekabetçi oyunlar oynuyorum arada film izliyorum. Sizce bu fiyata daha iyisini bulabilir miydim?

Çok iyiymiş. Hemen beyazını alıyorum.
1680992546528.png

Şaka bir yana gerçekten iyi bir fiyat.

Bende kulaklık arıyorum 1 haftadır. Yaptığım incelemelerde en çok önerilen kulaklıklardan bir tanesiydi. Sadece pedlerle üst kısmı bağlayan yerlerin çok ince olması nedeniyle tedirgin oldum. Almadım.

21 Mart'ta 2400'e kadar inmiş. 27 Mart gibi 2500 civarıydı. Hatta bu sabah baktım 2900 civarıydı. Gene 2999'a çıkmış. Fiyatları çok dalgalı.

Ürünün beyazını bir hafta önce Media Markt’tan 2489 ₺ ye aldım oyun için iyi olabilir ancak ben memnun değilim beklentimin çok altında kalan bir kulaklık oldu. Müzik dinlemek için yeterli değil bence, boyunda durunca eziyet çekiyor insan ancak kulaklık kafamıza takınca gayet konforlu thx muhabbeti var, karman çorman bir ayar silsilesi var. Synapse üzerinden ses vb ayarları yapabilirsiniz.

Ürünün beyazını bir hafta önce Media Markt’tan 2489 ₺ ye aldım oyun için iyi olabilir ancak ben memnun değilim beklentimin çok altında kalan bir kulaklık oldu. Müzik dinlemek için yeterli değil bence, boyunda durunca eziyet çekiyor insan ancak kulaklık kafamıza takınca gayet konforlu thx muhabbeti var, karman çorman bir ayar silsilesi var. Synapse üzerinden ses vb ayarları yapabilirsiniz.
Ses ayarı yapınca oldukça iyi. Baş ağrıtıyor mu Pro modeli? Ben düz V2 kullanmıştım çok çok rahattı. Şimdi sipariş ettim V2 Proyu ancak 320gr korkuttu açıkçası. Ağır kulaklık kullanamıyorum. Ona göre iptal edeceğim.

Ses ayarı yapınca oldukça iyi. Baş ağrıtıyor mu Pro modeli? Ben düz V2 kullanmıştım çok çok rahattı. Şimdi sipariş ettim V2 Proyu ancak 320gr korkuttu açıkçası. Ağır kulaklık kullanamıyorum. Ona göre iptal edeceğim.
Baş ağrıtmıyor mesela diyelim biri seslendi boynunuza taktınız ya boyundaki duruş vb çok kötü. Ses ayarlarını sosyalde ki bir arkadaşımızın rehberine göre yaptım ama nafile oyuncu kulaklığı sonuçta müzik dinlemek için değil.

Geri
Yukarı