Razer BlackShark V2 Pro nasıldır?

Baş ağrıtmıyor mesela diyelim biri seslendi boynunuza taktınız ya boyundaki duruş vb çok kötü. Ses ayarlarını sosyalde ki bir arkadaşımızın rehberine göre yaptım ama nafile oyuncu kulaklığı sonuçta müzik dinlemek için değil.
Ben kablolusunu kullandım uzun bir süre, çok hafif olduğundan çok da rahattı her türlü ama 340grde boyunda ağrı yapar haklısınız. kablolular her zaman kablosuza göre daha iyi ses verir ancak kendi eq ayarlarımı bulmaya çalışayım sizin de işinize yarayacaktır muhtemelen. müzik film ve oyun için ayrı ayrı yapmıştım hepsinde de çok güzel ses veriyordu. stüdyo kulaklıkları da dahil üst segment çok kulaklık kullandığım için tecrübelerime güvenebilirsiniz. ben de sipariş ettim gelince revize ederim yorumumu. belki kablolu kalitesinden ve thx usbsinden ötürü bu denli iyidir.

Düz V2 kullandıysanız sesi birebir aynı neredeyse evet bir tık ağır takınca V2'ye göre hissediyorsunuz sonra geçiyor ama gayet konforlu kulaklıktır.

Ben kablolusunu kullandım uzun bir süre, çok hafif olduğundan çok da rahattı her türlü ama 340grde boyunda ağrı yapar haklısınız. kablolular her zaman kablosuza göre daha iyi ses verir ancak kendi eq ayarlarımı bulmaya çalışayım sizin de işinize yarayacaktır muhtemelen. müzik film ve oyun için ayrı ayrı yapmıştım hepsinde de çok güzel ses veriyordu. stüdyo kulaklıkları da dahil üst segment çok kulaklık kullandığım için tecrübelerime güvenebilirsiniz. ben de sipariş ettim gelince revize ederim yorumumu. belki kablolu kalitesinden ve thx usbsinden ötürü bu denli iyidir.
Hocam masaüstündeyken kulaklığın kendi teması çalıyor arkada. Bir türlü kapatamadım nereden kapatacağım?

Razer asla pişman etmez
Kraken V3 modelini kullanıyorum inanılmaz derecede net ve güzel bir sesi var mikrofonu ortalamanın çok üstünde
Kesinlikle parasını sonuna kadar hak eden bir marka Razer.

Ben kablolusunu kullandım uzun bir süre, çok hafif olduğundan çok da rahattı her türlü ama 340grde boyunda ağrı yapar haklısınız. Kablolular her zaman kablosuza göre daha iyi ses verir ancak kendi EQ ayarlarımı bulmaya çalışayım sizin de işinize yarayacaktır muhtemelen. Müzik film ve oyun için ayrı ayrı yapmıştım hepsinde de çok güzel ses veriyordu. Stüdyo kulaklıkları da dahil üst segment çok kulaklık kullandığım için tecrübelerime güvenebilirsiniz. Ben de sipariş ettim gelince revize ederim yorumumu. Belki kablolu kalitesinden ve THX USB'sinden ötürü bu denli iyidir.

Ayar varsa bana da verebilir misin hocam bende Kraken V3 modelini kullanıyorum.

BlackShark V2 Pro'yu bende almak üzereyim. Yorumlardan anladığım kadarıyla herkes bu üründen memnun. 2800 altına düşerse alacağım. Şu an emanet biraderin kulaklığı kullanıyorum. Logitech G432 mavi kablolu.

Geri
Yukarı