Razer Blackshark V2 Pro (Wireless) vs SteelSeries Arctis 9

İkisi yakın fiyatta olduğundan olabilir. Ben Razer V2 olanı kullanıyorum kablolu ses kalitesini oldukça beğendiğimden V2 Pro'da öyle olacağını düşünüyorum. İade kabul eden yerden 9'u deneyin olmadı V2 Pro seçersiniz. Vatan, MediaMarkt gibi mağazalarda satılıyordu V2 Pro yakınlardaki mağazalara bakın derim. Ama internetten alırsınız daha ucuza.

V2 Pro X de gerçek 7.1 var mı?

Arctis Pro'ya ne dersiniz, hangisi daha iyi ve Razer'de hangi 7.1 var
Yani olabilir iade kabul eden yerden alırsanız denersiniz beğenmezseniz iade edersiniz size kalmış. Razer modelindeki THX 7.1. Kulaklıklar çok kişiseldir kimisi beğenir kimisi beğenmez.

Bir arkadaşım Corsair virtuoso önermişti siz ne dersiniz?
Ses kalitesi anlamda gerçekten iyi kulaklık fakat konfor anlamında pek iyi değil üsten baskı uyguluyor çok uzun saatler oynamayacaksanız denenebilir. Ama uzun vakit geçiriyorsanız sizi biraz zorlayacaktır.

Ses kalitesi anlamda gerçekten iyi kulaklık fakat konfor anlamında pek iyi değil üsten baskı uyguluyor çok uzun saatler oynamayacaksanız denenebilir. Ama uzun vakit geçiriyorsanız sizi biraz zorlayacaktır.

Ben haftada 4 saat bilgisayar kullanıyoorum ve komfor çok da önemli değil Arctis Pro vs virtuoso olsa hangisini tercih edersiniz

Ben haftada 4 saat bilgisayar kullanıyoorum ve komfor çok da önemli değil Arctis Pro vs virtuoso olsa hangisini tercih edersiniz
Konfor inanın gerçekten önemli. Yani ben 320 gramdan 262 gramlık bir kulaklığa geçtim farkı anladım. O yüzden mutlaka deneyimleme imkanınız varsa deneyin kulaklığı yoksa iade kabul eden sitelerden alınız. Eğer ağır gelirse iade edersiniz. Bana kalırsa Virtuoso. Ama bu kulaklık ses kalitesi iyi olsa da bazen mikrofonundan ve konforundan sıkıntı yaşayanlar olduğunu duydum.

Konfor inanın gerçekten önemli. Yani ben 320 gramdan 262 gramlık bir kulaklığa geçtim farkı anladım. O yüzden mutlaka deneyimleme imkanınız varsa deneyin kulaklığı yoksa iade kabul eden sitelerden alınız. Eğer ağır gelirse iade edersiniz. Bana kalırsa Virtuoso. Ama bu kulaklık ses kalitesi iyi olsa da bazen mikrofonundan ve konforundan sıkıntı yaşayanlar olduğunu duydum.

Ben şu anlık yakalşık 400 gr bir kulaklık kullanıyorum bazı yerleri alaşımlardan yapıldığı için biraz ağır o yüzden hangi kulaklığı taksam rahat gelecek diye düşünüyorum ve Wireless olması benim için daha iyi olduğunu düşünüyorum peki Arctis Pro Corsair virtuoso ve V2 Pro olsa siz hangisini seçerdiniz ve son olarak kablo çok ağırlık yapıyor mu?

Son düzenleme:
Ben şu anlık yakalşık 400 gr bir kulaklık kullanıyorum bazı yerleri alaşımlardan yapıldığı için biraz ağır o yüzden hangi kulaklığı taksam rahat gelecek diye düşünüyorum ve Wireless olması benim için daha iyi olduğunu düşünüyorum peki Arctis Pro Corsair virtuoso ve V2 Pro olsa siz hangisini seçerdiniz ve son olarak kablo çok ağırlık yapıyor mu?
Kablonun ağırlığı varda az, ondan daha çok kablonun olduğunu hissettiriyor size bazen dolanıyor vücudunuza takılıyor filan. Bana kalırsa Virtuoso, o olmazsa V2 PRO tercih ederdim. Virtuoso çoğu yerde satılıyor ne olur olmaz iade kabul eden yerden alın en ufak problemde iade edersiniz.

Geri
Yukarı