Razer Blackshark V2 Pro (Wireless) vs SteelSeries Arctis 9

Kablonun ağırlığı varda az, ondan daha çok kablonun olduğunu hissettiriyor size bazen dolanıyor vücudunuza takılıyor falan. Bana kalırsa Virtuoso, o olmazsa V2 Pro tercih ederdim. Virtuoso çoğu yerde satılıyor ne olur olmaz iade kabul eden yerden alın en ufak problemde iade edersiniz.

Peki virtuoso vs Arctis 9 da arda çok fark eder mi ses kasmada

Peki virtuoso vs Arctis 9 da arda çok fark eder mi ses kasmada
Yani ses çok kişiseldir. O tamamen size ve kulak duyusuna kalmış. Mesela ben çok tizli sesleri sevmem çok tırmalıyor benim kulağımı en azından. Ama çoğu oyuncu ve oyuncu kulaklıkları hep tiz ağırlıklıdır çoğuna uyuyor yani. Dediğim gibi mutlaka iade kabul eden yerden alın beğenmezseniz iade edersiniz hatta imkan varsa ikisini deneyip hangisi hoşunuza giderse onu tutarsınız.

Yani ses çok kişiseldir. O tamamen size ve kulak duyusuna kalmış. Mesela ben çok tizli sesleri sevmem çok tırmalıyor benim kulağımı en azından. Ama çoğu oyuncu ve oyuncu kulaklıkları hep tiz ağırlıklıdır çoğuna uyuyor yani. Dediğim gibi mutlaka iade kabul eden yerden alın beğenmezseniz iade edersiniz hatta imkan varsa ikisini deneyip hangisi hoşunuza giderse onu tutarsınız.

O zaman sizin dediğiniz gibi iade kabul eden bir yerden önce Arctis 9 sonrada virtuoso alacağım teşekkürler

Geri
Yukarı