Razer BlackShark V2 SE ile ses kasılmıyor

ahmet217

Centipat
Merhaba ben Razer BlackShark V2 SE aldım fakat eski kulaklığıma göre tamamen berbat bir ses kasma durumu var. Hiçbir şekilde ses düzgün kasamıyorum nedeni ise sesler birbirine giriyor nereden geldiğini anlamıyorsunuz karşı tarafın. Fakat bende Rampage'nin bir modeli vardı yahu onu takıyorum mükemmel şekilde skor alıyorum örneğin 40 skor yapıyorsam Razer'de bu 20'ye düşüyor oyun Rogue Company veya başka oyunlarda oynuyorum. Herkes bu kulaklıkta ses kasma konusunda problem yok demiş. Kuşkulanmaya başladım acaba benim kulaklıklarımda mı bir problem var kronik olarak?

Ve en güzel ses kasabileceğim kulaklılk önerisi alabilir miyim eğer Razer'in kulaklıkları ses kasmada bu şekildeyse. SteelSeries, Logitech, vs kulaklık önerileri alabilir miyim sesi çok iyi kasan.

Rakipleri nazaran daha kötü fakat o kadar da kötü değil. THX açın oynarken.

THX açık elbette bütün ayarların ellerimden geçirdim yine de nafile nedir bu kronik mi ki yani olurda bu kadar da seslerin biribine girip anlamsızca ses kasılamaması olamaz herhalde çok komik Razer'e yakışmıyor.

Sizde de bu kulaklık var sanırım Rampage kulaklık aldınız mı hiç? Bu biraz komik gelebilir Rampage diğerlerine göre nedir ki soruyor diyebilirsiniz ama C-Media chipseti var ve enteresan şekilde olağan üstü ses kasma yetisine sahip bende şaşırıyorum ama bu böyle. Şimdi 2023'lerde çıkan veya onlardan daha kaliteli daha iyi dediklerimizden ses kasamıyorum bu çok saçma.

THX açık elbette bütün ayarların ellerimden geçirdim yine de nafile nedir bu kronik mi ki yani olurda bu kadar da seslerin biribine girip anlamsızca ses kasılamaması olamaz herhalde çok komik Razer'e yakışmıyor.

Sizde de bu kulaklık var sanırım Rampage kulaklık aldınız mı hiç? Bu biraz komik gelebilir Rampage diğerlerine göre nedir ki soruyor diyebilirsiniz ama C-Media chipseti var ve enteresan şekilde olağan üstü ses kasma yetisine sahip bende şaşırıyorum ama bu böyle. Şimdi 2023'lerde çıkan veya onlardan daha kaliteli daha iyi dediklerimizden ses kasamıyorum bu çok saçma.

Gamepower Medusa'dan geçtim, V2 SE daha iyi. İlk zamanlarda ben de kasmakta zorlanmıştım fakat geçiyor bir zaman sonra. Alışıyorsun.

Gamepower Medusa'dan geçtim, V2 SE daha iyi.

Anladım ama ses kasabiliyor musunuz yani hiç Rogue Company oynadınız mı veya PUBG diyelim hadi yani mükemmel bir şekilde seslerin karışmadan gelen rakibin ayak seslerini duyabiliyor musunuz? Benimki karışıyor biribine veya duyamıyorum ya duyuyorum bazen bu da oyunu mafediyor.

Synapse 3.0 indirip "sound" sekmesine girip SS atar mısın?

Olur atacağım şimdi.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-01 235531.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-01 235531.png
    214,1 KB · Görüntüleme: 17
Anladım ama ses kasabiliyor musunuz yani hiç Rogue Company oynadınız mı veya PUBG diyelim hadi yani mükemmel bir şekilde seslerin karışmadan gelen rakibin ayak seslerini duyabiliyor musunuz? Benimki karışıyor biribine veya duyamıyorum ya duyuyorum bazen bu da oyunu mafediyor.

Olur atacağım şimdi.

PUBG oynamadım fakat CS de gayet kolay kasıyorum.

Eğer tüm ayarları vs. denediyseniz belki de oyun ile kulaklık arasında bir problem vardır. Mesela her kulaklık Battlefield veya Apex'te iyi bir ses kasma performansı sunamıyor.

Rehber: Ses Mühendislerinden Razer BlackShark V2 EQ & Mic ayarları tam performans almak için bu ayarı kullanın. Tek sound normalization kapatın. Bass seviyorsanız bass Boost 100 yapıp 16KHz bandını 5 veya 6'ya düşerebilirsiniz.

Ben bunada baktım uyguladım Rampage gibi yine olmuyor yine olmuyor.

Eğer tüm ayarları vs. denediyseniz belki de oyun ile kulaklık arasında bir problem vardır. Mesela her kulaklık Battlefield veya Apex'te iyi bir ses kasma performansı sunamıyor.

Öneriniz var mı kulaklık olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı