Rehber Ses Mühendislerinden Razer BlackShark V2 EQ & Mic ayarları

Kazıma yeri yok sadece 20 dolardan 10 dolara özel fiyata geliyor.

Onu yaptım o sadece surround 7.1 için, THX için olmadı.
Hocam yapmayın lütfen

Kazıma yeri yok sadece 20 dolardan 10 dolara özel fiyata geliyor.

Onu yaptım o sadece surround 7.1 için, THX için olmadı.
Thx zaten 7.1 surround
Biraz geliştirilmiş hali

Hocam yapmayın lütfen

Thx zaten 7.1 surround
Biraz geliştirilmiş hali
İyi günler

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-23-08-30-05-42.jpg
    Screenshot_2023-06-23-08-30-05-42.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 52
Hocam sizin kulaklığınız düz jak olduğu için v2x o uygulamayı desteklemiyor maalesef.
Blackshark v2 ve v2 probda var çünü ikiside USB ile bağlanıyor.
Jak ile pek detaylı birşey yapılamaz

Hocam sizin kulaklığınız düz jak olduğu için v2x o uygulamayı desteklemiyor maalesef.
Blackshark v2 ve v2 probda var çünü ikiside USB ile bağlanıyor.
Jak ile pek detaylı birşey yapılamaz
En fazla o uygulama işte

@Donkobus V2 X versiyonu var bende, sizle aynı sanırım. THX uygulaması için, kulaklığınızı Razer'ın sitesine kaydetmeniz lazım, kaydedince size kod verecek. QR kod 7.1 uygulamasının indirme bağlantısına yönlendiriyor. Ama bence uğraşmayın, sol padi çıkartıyorsunuz falan takması uğraştırıyor ve kulaklığı sevsemde yazılım açısından büyük hayal kırıklığına uğradım ben. THX'i de sevmedim.

@Donkobus V2 X versiyonu var bende, sizle aynı sanırım. THX uygulaması için, kulaklığınızı Razer'ın sitesine kaydetmeniz lazım, kaydedince size kod verecek. QR kod 7.1 uygulamasının indirme bağlantısına yönlendiriyor. Ama bence uğraşmayın, sol padi çıkartıyorsunuz falan takması uğraştırıyor ve kulaklığı sevsemde yazılım açısından büyük hayal kırıklığına uğradım ben. THX'i de sevmedim.
Evet dediğiniz uygulama sadece 7.1 için ama. Yani videolarda gördüğüm detaylı eq ayarı yapılan program farklı.

Geri
Yukarı