Razer BlackShark V2 USB Enhancer alınır mı?

Blackshark v2'nin inanılmaz pedleri var, içi deri, dışı kumaş olduğu için, hem ses yalıtımı konusunda, hem de rahatlık konusunda çok başarılı, THX 7.1'i anlatmaya gerek yok, mikrofon zaten en iyi mikrofonlu kulaklık olduğu iddia edilen G PRO X ile aynı, yani Void Elite bunu yanındayken tek iyi tarafı kablosuz olması.

Hocam sakin olun Void elitin gözü yaş doldu :)

BlackShark V2'nin inanılmaz pedleri var, içi deri, dışı kumaş olduğu için, hem ses yalıtımı konusunda, hem de rahatlık konusunda çok başarılı, THX 7.1'i anlatmaya gerek yok, mikrofon zaten en iyi mikrofonlu kulaklık olduğu iddia edilen GPROX ile aynı, yani Void Elite bunu yanındayken tek iyi tarafı kablosuz olması.
Peki hocam aynı şeyler USB olmayan versiyon içinde geçerli mi?

Maalesef, pedler kumaş, THX 7.1 yok ve mikrofon, ses kalitesi konusunda geri planda, o fiyatta iyi iş çıkartıyor ama 750 TL iken V2 alınmalı.
Hocam onun için bütçem yok, taş çatlasın 600 TL bütçe var zaten ki bu bile fazla ama neyse... Yani Corsair Void Elite ile Razer BlackShark V2 (USB olmayan) ile arasında kaldım, hangisini seçmeliyim? Ben genelde müzik dinlerim, oyun oynarım ama o kadar çok değil -3, 4 saat Apex Legends mesela- sonra mikrofon benim için önemli özellikle video çeker iken, sizce bu özellikler için hangisi daha iyi olur?

Peki hocam aynı şeyler USB olmayan versiyon içinde geçerli mi?

Zaten USB yoksa 7.1 yoktur.
Hocam onun için bütçem yok, taş çatlasın 600 TL bütçe var zaten ki bu bile fazla ama neyse... Yani Corsair Void Elite ile Razer BlackShark V2 (USB olmayan) ile arasında kaldım, hangisini seçmeliyim? Ben genelde müzik dinlerim, oyun oynarım ama o kadar çok değil -3, 4 saat Apex Legends mesela- sonra mikrofon benim için önemli özellikle video çeker iken, sizce bu özellikler için hangisi daha iyi olur?

Apex'de ses kasmak önemli o yüzden Razer alın.

Anakartınız nedir? Aslında her koşul da V2 X'tir kararım.
Ayrıca V2 X Stereo olduğu için müzik performansı kat kat daha iyi.

Dizüstü bilgisayar kullanıyorum hocam, model: ASUS ROG STRİX G512LV-HN267 modeli. Güncel 2020 modern bir cihaz ancak bunlarda da anakart modeli var mı? Bilmiyorum.
Hocam önemi yok denecek kadar az, Dolby 7.1 (Void Elite) müzik konusunda stereo kadar başarılı değil.

Hocam önemi yok denecek kadar az, Dolby 7.1 (Void Elite) müzik konusunda stereo kadar başarılı değil.
Peki 7.1'in eksikliklerini hisseder miyim? Yani çok bir fark yapıyor mu? Oynadığım ve oynamayı düşündüğüm oyunlar: Apex Legends - CoD Modern Warfare - LoL - CS:GO - BF 4 - Crysis1 - Cyrsis 2. Ayrıca "oyunlar ile pek alakalı olmayacak" şekilde Youtube teknoloji ile ilgili videolar çekmek istiyorum, bundan dolayı da iyi bir mikrofon benim için çok çok önemli ki zaten aslında mikrofon içinde alıyorum denebilir. Çünkü harici bir mikrofon almak bana 300 TL ve üzerine patlayacak gibi duruyor, bunun yerine kulaklık almak daha iyi bir seçenek gibi geldi. Son olarak müzik benim için önemli, çok fazla müzik dinlerim ve kaliteli bir müzik performansı güzel olurdu.

Hocam konudan farklı olacak ama yine de soramadan edemeyeceğim: Tronosmart Sono hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyatına göre kalitesi - hem mikrofon, hem müzik olarak - nasıl? Bir de kıyaslama olarak 3 modeli de - Void, V2 X, Sono - 10 üzerinden puanlar mısınız?

Peki 7.1'in eksikliklerini hisseder miyim? Yani çok bir fark yapıyor mu? Oynadığım ve oynamayı düşündüğüm oyunlar: Apex Legends - CoD Modern Warfare - LoL - CS:GO - BF 4 - Crysis1 - cyrsis 2. ayrıca "oyunlar ile pek alakalı olmayacak" şekilde YouTube teknoloji ile ilgili videolar çekmek istiyorum, bundan dolayı da iyi bir mikrofon benim için çok çok önemli ki zaten aslında mikrofon içinde alıyorum denebilir. Çünkü harici bir mikrofon almak bana 300 TL ve üzerine patlayacak gibi duruyor, bunun yerine kulaklık almak daha iyi bir seçenek gibi geldi. Son olarak müzik benim için önemli, çok fazla müzik dinlerim ve kaliteli bir müzik performansı güzel olurdu.

Hocam konudan farklı olacak ama yine de soramadan edemeyeceğim: Tronosmart sono hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyatına göre kalitesi - hem mikrofon, hem müzik olarak - nasıl? Bir de kıyaslama olarak 3 modeli de - Void, V2 X, sono - 10 üzerinden puanlar mısınız?

CS:GO oynuyorsan bence 7.1 gerekli çok iş görüyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı