Razer BlackShark V2 USB Enhancer alınır mı?

Volume normalization kısık ve yüksek sesleri eşit seviyeye çekiyor.
Mic monitöring ise senin konuşmanı yine sana iletiyor. Böylece gerçek hayattaki gibi kendi sesini duyarak senin aşırı bağırmanı engelliyor. Bunu o kadar doğal yapıyor ki ayarın açık olduğunu anlamıyorsun. Gecikmesiz yaptığından farkı o ayarı kapatınca anlıyorsun. Kapalı iken kulak içi kulaklık takılı gibi hissiyata kapılıyorsun konuşurken. Kulakların tıkalı ses tonunu duyup sesinin şiddetini yönetemediğini anlıyorsun bu ayar kapalı iken. Bu ayar açıkken kulaklık kafanda yokmuş gibi konuşuyorsun.
Tarifi zor, deneyince anlarsın.

Deneyeceğim hocam teşekkürler.
Volume normalization kısık ve yüksek sesleri eşit seviyeye çekiyor.
Mic monitöring ise senin konuşmanı yine sana iletiyor. Böylece gerçek hayattaki gibi kendi sesini duyarak senin aşırı bağırmanı engelliyor. Bunu o kadar doğal yapıyor ki ayarın açık olduğunu anlamıyorsun. Gecikmesiz yaptığından farkı o ayarı kapatınca anlıyorsun. Kapalı iken kulak içi kulaklık takılı gibi hissiyata kapılıyorsun konuşurken. Kulakların tıkalı ses tonunu duyup sesinin şiddetini yönetemediğini anlıyorsun bu ayar kapalı iken. Bu ayar açıkken kulaklık kafanda yokmuş gibi konuşuyorsun.
Tarifi zor, deneyince anlarsın.

Peki Game mod mu yoksa competitive mod mu hangisinde oynuyorsunuz FPS oyunlarını?

Deneyeceğim hocam teşekkürler.

Peki Game mod mu yoksa competitive mod mu hangisinde oynuyorsunuz FPS oyunlarını?
Auto'da bırakıyorum. Desteklenen oyunlarda en ideal moda geçiyor. Desteklemeyen oyunlarda sadece Game Mode'da çalışıyor. R6 Riege ve BF5'te Auto'da çok ideal çalışıyor. Warzone için ise ek olarak tiz ve mid sesleri arttıran EQ ayarlı ayrı bir profil yaptım. Warzone benim gözümde beta bir oyun olduğundan hem grafik motorunda hem de ses motorunda sorunlar mevcut gibime geliyor. Nadiren oynuyorum.

Bence fiyatı aklına geldikçe unutup oturmazsın, bir sıkıntı çıkmaz. Aklında başka bir kulaklık fikri yoksa ve alacaksan öneririm. Gayet sağlam, Razer'ın kalitesi bulunuyor kulaklıkta.

Void ile arasında kaldım sanırım blackshark alacağım ama bir sorum var bu kulaklığı taktığımda ayarlardan Razer diye mi ayarlamalıyım yoksa THX diye mi?

Void ile arasında kaldım sanırım blackshark alacağım ama bir sorum var bu kulaklığı taktığımda ayarlardan Razer diye mi ayarlamalıyım yoksa THX diye mi?
THX'i seçmelisin. Zoom'da sorun olursa masaüstünde sağ altta ses simgesinden THX yerine Razer'ı seçebilirsin. İki aygıt görünmesi sadece stereo modunda kullanmak için kolay geçiş imkanı sağlıyor.
Razer uygulaması üzerinden seçtiğin uygulamanın hangi modda çalışacağını seçebiliyorsun ya da ses, sanal surround, mikrofon ayarlarını kapsayan ayrı profiller oluşturabilir, bu profilleri tetikleyen uygulama/uygulamaları seçebilirsiniz.
Bu kadar esnek ve ayrıntılı yazılım Razer ve Logitech'de mevcut iken modeline göre kısmen de olsa Steelseries uygulamasında da bazı esneklikler var.

THX'i seçmelisin. Zoom'da sorun olursa masaüstünde sağ altta ses simgesinden THX yerine Razer'ı seçebilirsin. İki aygıt görünmesi sadece stereo modunda kullanmak için kolay geçiş imkanı sağlıyor.
Razer uygulaması üzerinden seçtiğin uygulamanın hangi modda çalışacağını seçebiliyorsun ya da ses, sanal Surround, mikrofon ayarlarını kapsayan ayrı profiller oluşturabilir, bu profilleri tetikleyen uygulama/uygulamaları seçebilirsiniz.
Bu kadar esnek ve ayrıntılı yazılım Razer ve Logitech'de mevcut iken modeline göre kısmen de olsa SteelSeries uygulamasında da bazı esneklikler var.

Peki 7.1'i hangisinde kullanabilirim Razer mı THX mi 7.1 destekliyor ve THX Razer'dan farkı ne?

Geri
Yukarı