Razer BlackShark V2 USB Sound Card kulaklıkta yazılım güncellemesi sonrası ekolayzır çalışmıyor

abdulrahman23

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Technopat topluluğu,

Bir süre önce Razer BlackShark V2 USB Sound Card model kulaklığım için Razer Synapse üzerinden bir yazılım güncellemesi aldım. Ancak, bu güncellemeden sonra kulaklıkta ekolayzır ayarlarının ses üzerinde herhangi bir etkisi olmadığını fark ettim. Her türlü deneme ve çözüm yöntemini denedim ancak sorunu çözemedim.

Razer destek ekibiyle iletişime geçtim ve yaşadığım sorunu detaylı bir şekilde açıkladım. Onlardan istedikleri Razer Synapse log dosyalarını gönderdim ancak uzun bir süredir herhangi bir gelişme olmadı ve sorun hala devam ediyor.

Yaşadığım bu sorun nedeniyle kulaklığımı verimli bir şekilde kullanamıyorum ve çözüm bulmak için çaba sarf ediyorum. Razer destek ekibinin yanıt vermemesi ve sorunu çözmek için etkili bir adım atmaması oldukça hayal kırıklığına uğratıcı.

Benzer bir sorun yaşayan veya çözüm önerisi olan başkaları var mı? Ayrıca, bu tür bir sorunla karşılaşanlar için önerileriniz nelerdir?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı