Razer BlackShark V2 - V2 X, Cynosa V2 ve Basilisk X HyperSpeed indirimler

Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Ryzen 5 1600AF 3.8 All Core / Asrock B450M Pro4 / HyperX Fury 2x8 3600Mhz Cl16 OC / SilverStone PermaFrost 240 / EVGA RTX 3060Tİ FTW3 Ultra LHR / XPG İnvader
Bugün fazlasıyla güzel indirimler var eğer bu bütçede çevrebirimi arayan arkadaşların alabileceği en iyi ürünlerden biridir.

Normal blackshark V2 750₺, blackshark V2 X Prime üyelerine özel 530, Cynosa Lite 290 ve Basilisk X HyperSpeed 300₺'ye düştü.

Sinerji bilgisayar güzel indirimler yapmış bugün kaçırmamanızı öneririm.

Bugün fazlasıyla güzel indirimler var eğer bu bütçede çevrebirimi arayan arkadaşların alabileceği en iyi ürünlerden biridir.

Normal blackshark V2 750₺, blackshark V2 X Prime üyelerine özel 530, Cynosa Lite 290 ve Basilisk X HyperSpeed 300₺'ye düştü.

Basilisk X Hyperspeed üzdü beni. Elimde Rival 600 ve Deathadder V2 oldu ama kablosuz istiyordum. Bunları satıp alsam indirim kalmaz, satmadan alsam 3 mouse olur, her türlü dert...

Basilisk X HyperSpeed üzdü beni. Elimde Rival 600 ve DeathAdder V2 oldu ama kablosuz istiyordum. Bunları satıp alsam indirim kalmaz, satmadan alsam 3 mouse olur, her türlü dert...

Ben bu akşam alacağım galiba.

Hocam BlackShark V2 X 530 TL değil ne yazık ki... Ürün Almanya'dan ithal geliyor ve vergiler dahil 530 TL ama yanında ekstra 92 TL'de kargo parası var bilginize... Bende almak istedim para filan her şey hazır ama baktım ödeme kısmında 600 TL yazıyor. 530 TL yazan var mı?

Maalesef ki bu sabah 499 TL fiyata İtopya sitesinden aldığım Corsair Void Elite RGB kulaklık bana ulaşıp, bende haliyle bir an evvel takıp tüm testlerini yapıp kullanmış bulunmaktayım. Yoksa istediğim kulakların başında gelen kulaklık Razer Blackshark V2 modeli idi. Bana kısmet değilmiş:) Alanlar testlerini yapıp güle güle kullansın.

Maalesef ki bu sabah 499 TL fiyata İtopya sitesinden aldığım Corsair Void Elite RGB kulaklık bana ulaşıp, bende haliyle bir an evvel takıp tüm testlerini yapıp kullanmış bulunmaktayım. Yoksa istediğim kulakların başında gelen kulaklık Razer Blackshark V2 modeli idi. Bana kısmet değilmiş:) Alanlar testlerini yapıp güle güle kullansın.
Hocam fiyatı baya iyiymiş aslında Void Elite'in, neden üzüldünüz ki?

Geri
Yukarı