Razer BlackShark V2 vs Anker Q30 vs SteelSeries nova 3 vs Logitech G335

Ghost41

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hangisi daha iyi?
Kulaklıklarla ilgili pek fikrim yok ama dış görünüşten dolayı nova 3 almayı düşünüyorum.
Ama diğerleri daha iyi ise onlardan birini de alabilirim. Yardımcı olur musunuz?
Hepsiburada'dan alacağım buradaki modellerden başka model önerirseniz Hepsiburada'da bulunabilir olması önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kalitesi olarak Blackshark V2 en iyisi ama fiyatı son 2 ayda 2000'den 3000'e çıktı. (Ben alacaktım erken almadığıma pişman oldum)
Anker Q30 kablosuz olduğu için oyun için tavsiye etmem, ses kalitesi de diğerlerine göre en kötüsü.
(Kablosuz kulaklıkların ses kalitesi kablolulara göre her zaman daha kötü olur.)
Steelseries nova 3 Logitech g335'ten daha iyi ama fiyatı da daha pahalı, daha fazla para verip nispeten daha iyi bir kulaklık alırım diyorsan nova 3 alabilirsin.
bu arada g335'in daha konforlu olduğunu söylüyorlar.

Ses kalitesi olarak Blackshark V2 en iyisi ama fiyatı son 2 ayda 2000'den 3000'e çıktı. (Ben alacaktım erken almadığıma pişman oldum)
Anker Q30 kablosuz olduğu için oyun için tavsiye etmem, ses kalitesi de diğerlerine göre en kötüsü.
(Kablosuz kulaklıkların ses kalitesi kablolulara göre her zaman daha kötü olur.)
Steelseries nova 3 Logitech g335'ten daha iyi ama fiyatı da daha pahalı, daha fazla para verip nispeten daha iyi bir kulaklık alırım diyorsan nova 3 alabilirsin.

3000 olmadı ama olacak gibi. Olmadan alınmalı.

Anker kablolu kullanilmiyo mu? Ben kullaniliyo diye biliyorum

3000 olmadı ama olacak gibi. Olmadan alınmalı.
Blackshark v2 hepsiburada da var mi? Varsa link atar misin?

Anker Q30 bunların arasına nasıl girdi bilemedim, oyun için alıyorsan diğer 3 seçenekten birini seç.
Kanka 1500-3000 tl arası kulakliklara bakiyorum. Yani illa oyuncu kulakligi olmasina gerek yok diye dusundum. Oyuncu kulakligi olmasa ses kasmada falan sikinti olur mu? Bende Taotronics Soundsurge 85 vardi ama ses kasmada sikintisi var gibiydi ankerde de boyle olur mu?

Son düzenleme:
Nova alma, Anker oyun için uygun değil ve baş ağrıtıyor, G335 çok hafif ama kafan büyükse sorun çekebilirsin, BlackShark V2 mutlaka tercih et ses kalitesi güzel, çok rahat, yön ayrımını da rahat yaparsın.

Geri
Yukarı