Razer BlackShark V2 vs BlackShark v2X

Hayırlı olsun. Fotoğraf atabilir misiniz?

THX çalışmadığını falan düşünüyorum yani sadece o kısım da var ama Mixer kısmı yok. Windows'tan ses çıkışında da THX seçince beni Razer uygulamasına atıp set as a default deyip tekrar girişi sound Card olarak değiştiriyor. Aktivasyon koduna da gerek yok diye biliyorum.
Görsel atamıyorum sunucu hatası veriyor nedense.

THX çalışmadığını falan düşünüyorum yani sadece o kısım da var ama Mixer kısmı yok. Windows'tan ses çıkışında da THX seçince beni Razer uygulamasına atıp set as a default deyip tekrar girişi sound Card olarak değiştiriyor. Aktivasyon koduna da gerek yok diye biliyorum.
Görsel atamıyorum sunucu hatası veriyor nedense.
Farklı bir siteden link atıp fotoğraf yükleyebilirsiniz. Synapse ile THX aktifleşmesi gerek.

İlk fotoğrafta ben Windows'tan THX aktif ediyorum ki onu yapınca ses kesiliyor. Sonrasında Razer uygulamasında set as a default çıkıyor ve ona tıklayınca otomatik tekrardan Windows USB sound Card olarak değiştiriyor girişimi ve ses geliyor. 2.fotoğrafta ise THX olduğu yer görünüyor ama baktığımda diğer kişilerde hep Mixer kısmında o bölüm ve özelleştirilebilen sekmeler mevcut. Sorun nedir anlamadım.görsel1 görsel2 şurada.
Girişlerde de THX spatial var sadece Audio kısmı yok.görsel

Son düzenleme:
İlk fotoğrafta ben Windows'tan THX aktif ediyorum ki onu yapınca ses kesiliyor. Sonrasında Razer uygulamasında set as a default çıkıyor ve ona tıklayınca otomatik tekrardan Windows USB sound Card olarak değiştiriyor girişimi ve ses geliyor. 2.fotoğrafta ise THX olduğu yer görünüyor ama baktığımda diğer kişilerde hep Mixer kısmında o bölüm ve özelleştirilebilen sekmeler mevcut. Sorun nedir anlamadım.görsel1 görsel2 şurada.
Diğer kişilerde olsun olmasın, synapse versiyonu yeni olduğundan dolayı o kısım olmaması normal. Burada sorun yok gibi..

Bu fotoğrafta sesi "Razer USB Sound Card" ses aygıtına alıyorsunuz? Ondan sonra orası aktif olması gerek. Onlarda varmış sende niye yok diye düşünme. Bu Synapse yeni versiyon olduğundan dolayı bazı seçenekler olmayabilir. Ben sorun göremedim.

Bu fotoğrafta sesi "Razer USB sound Card" ses aygıtına alıyorsunuz? Ondan sonra orası aktif olması gerek. Onlarda varmış sende niye yok diye düşünme. Bu Synapse yeni versiyon olduğundan dolayı bazı seçenekler olmayabilir. Ben sorun göremedim.

Hayır hocam orada girişi THX spatial Audio aldım uygulama böyle dedi ve kendi otomatik geri alıyor işte. Neyse yapacak bir şey yok sanırım.

@DutchvanderLinde

@DutchvanderLinde

Son düzenleme:
Hayır hocam orada girişi THX spatial Audio aldım uygulama böyle dedi ve kendi otomatik geri alıyor işte. Neyse yapacak bir şey yok sanırım.

@DutchvanderLinde

@DutchvanderLinde
Set as default uyarısını boşverin. Siz oyun oynarken thx spatial alın oradan. Onun dışında stereo kullanın tamamdır. Siz bilirsiniz tabi isterseniz hep thx spatial'de kullanın ama ben thx spatiali müzik performansında beğenmedim. Fps oyunlarında sesi harika veriyor ancak onun dışında stereo kullanıyorum

Set as default uyarısını boşverin. Siz oyun oynarken thx spatial alın oradan. Onun dışında stereo kullanın tamamdır. Siz bilirsiniz tabi isterseniz hep thx spatial'de kullanın ama ben thx spatiali müzik performansında beğenmedim. Fps oyunlarında sesi harika veriyor ancak onun dışında stereo kullanıyorum
Valla müzik falan dinlerken bi açıyorum bi kapatıyorum ama hiçbir fark hissetmiyorum oyunlarda da aynı şekilde umarım çalışıyordur hocam hiçbir değişiklik yok yani.

Valla müzik falan dinlerken bi açıyorum bi kapatıyorum ama hiçbir fark hissetmiyorum oyunlarda da aynı şekilde umarım çalışıyordur hocam hiçbir değişiklik yok yani.
Şimdi ben kasımdan beri kullanıyorum. İlk kullandığım zaman müziklerde videolarda aşırı fark oluyordu. Thx spatial açtığım anda ses çok boğuklaşıyordu. Sonra gelen birkaç güncellemeden sonra ikisi arasındaki müzik ve normal videolardaki performans farkı çok çok azaldı. Hala fark hissediliyor açtığınızda ama neredeyse yok gibi. Çok az fark var. Fps oyunlarında kesinlikle thx spatial açılmalı. Sesin hangi açıdan geldiği daha net belli oluyor. Yani çalışıyor sıkıntı yok o konuda merak etmeyin. Sadece eskisi gibi ikisi arasında boğuk sesten temiz sese geçtim gibisinden çok keskin farklar yok

Geri
Yukarı